Yükleniyor Festivaller

Side Dünya Müzikleri Kültür ve Sanat Festivali

 16 Eylül 2019 @ 20:30 - 26 Eylül 2019 @ 23:30     Antalya    Ücretsiz

: / / /

Antalya’nın Manavgat Belediyesince düzenlenen 18. Side Dünya Müzikleri Kültür ve Sanat Festivali 16-26 Eylül tarihleri arasında yapılacak.


Detaylar

Manavgat Belediyesince düzenlenen “18. Side Dünya Müzikleri, Kültür ve Sanat Festivali”, ülkemiz ve dünya çapında tanınan yazar, sanatçı, müzik ve dans topluluklarının katılımıyla, 16 – 26 Eylül 2019 tarihleri arasında, Antik Side’de sanatseverlerle buluşacak. Her yıl kapsamlı bir programla, Antik Side’nin büyüleyici atmosferinde düzenlenen ve çok sayıda sanatseverin ilgiyle takip ettiği festivalin bu seneki programında Side Meydanı, Side Limanı ve Antik Tiyatro’da yapılacak konser ve dans gösterilerinin yanı sıra, yazar ve sanatçıları sevenleriyle buluşturacak olan Side Kültür Evi söyleşileri yer alıyor.


Program

facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Manavgat Antalya

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
16 Eylül 2019 @ 20:30
Bitiş:
26 Eylül 2019 @ 23:30
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
, , ,

Şehir

Antalya / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar