Yükleniyor Festivaller

Rock’N Burger Festivali

 6 Eylül 2019 @ 12:00 - 9 Eylül 2019 @ 23:30     İzmir

: / /

Rock’N Burger Konsept Festivali, Eylül ayında İzmir Selçuk Pamucak sahilinde düzenleniyor.

Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.
facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Pamucak Sahili Selçuk İzmir

Festivalin ana felsefesi; katılımcılara özgürce eğlenebildikleri, temiz, konforlu ve güvenli bir konsept ortamı sunmaktır. Cem Adrian, Emre Aydın, Feridun Düzağaç, Can Bonomo, Yüksek Sadakat, Pentagram ve Demir Demirkan gibi birçok ünlü sanatçının, müzik grubunun ve ünlü DJ’lerin yer alacağı, geniş kumsalda, çadır ve kamp alanı, yemek alanı, konser alanı ve alternatif sahnenin bulunacağı festivalde etkinlikler 12.00’de başlayıp gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam edecek.

Rock’n Burger Konsept Festivali, İzmir’in Selçuk beldesinin Pamucak sahilinde 6-7-8-9 Eylül 2018’de gerçekleşecektir. Number1 Türk’ün medya sponsoru olduğu festivalin ana felsefesi; katılımcılara özgürce eğlenebildikleri, temiz, konforlu ve güvenli bir konsept ortamı sunmaktır.

Pamucak Belediye Tesisleri’nde gerçekleşecek olan etkinlikte kamp alanı, kumsal, yemek alanı, konser alanı ve küçük sahne katılımcıların konforunu maksimum seviyede tutmak amacı ile düzenlenmektedir.

Pamucak sahili 50 metre genişlikte ve 14 kilometre boyunda ince kumdan oluşan plaja sahiptir. Deniz, kum zemine sahip olup, 50 metreye kadar boy uzunluğunun altında derinliğe sahiptir.

Tamamı gölgelik alanda 4000 çadır kapasiteli ana kamp alanı 30 adet betonarme tuvalet barındırmaktadır.

Selçuk’ta merkezi konuma sahip olan etkinlik alanının etrafında uygun pek çok otel ve motel bulunmaktadır.
Yemek alanında sadece seçkin markalara yer verilecek olup, katılımcı firmalar festival boyunca uzman gıda mühendisi tarafından kontrol edilecektir. Yemek yeme alanında 200 metrekarelik gölgelik oturma alanı mevcuttur ve 6 adet betonarme tuvalet bulunmaktadır.

Etkinlikler saat 12:00’da başlayıp gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam edecektir. Müziği doyasıya yaşadığın; günün 15-16 saatinde eğlencenin yer aldığı ve konsepti ile fark yaratan bir festival planlamakta.

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
6 Eylül 2019 @ 12:00
Bitiş:
9 Eylül 2019 @ 23:30
Festival Kategorisi:
, ,

Şehir

İzmir / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar