Yükleniyor Festivaller

PodyumPark Tasarım ve İkinci El Festivali

 12 Eylül 2020 @ 12:00 - 15 Eylül 2020 @ 21:00     Bursa

: / /

PodyumPark Tasarım ve İkinci El Festivali Bursa’da 11-14 Haziran tarihleri arasındayapılacak.


Detaylar

PodyumPark İkinci El ve Tasarım Festivali
Her yıl yaptığı 2. El Satış Festivalleri ile binlerce ziyaretçi ağırlayan Eski Garaj Organizasyon Firması, Podyum Park Bursa Yaşam ve Eğlence Merkezinin öncülüğünde, yine çok ses getirecek bir İkinci el festivali düzenliyor. Bursa’da ilk defa gerçekleşecek olan Podyum Park İkinci El Festivali, Best Fm sponsorluğunda Bursa’nın en elit, en keyifli, en eğlenceli mekanında, ‘Atma Değerlendir, Tüketimi Azalt, Mutlu Ol’ sloganıyla birbirinden değerli antikacılar, tasarımcılar ve ikinci el satış stantlarıyla sizleri buluşturacaktır.
Evinizdeki kullanmadığınız eşyaları, babaannelerinizden kalma antikalarınızı veya el emeği tasarımlarınızı satarak ev ekonomisine katkıda bulunmak istiyorsanız, festival alanının avantajlı bölgesinde çadırınızı kiralayarak yer alabilmek için bir an önce iletişime geçiniz.
Mekan :Podyum Park Yaşam Ve Eğlence Merkezi
Cumhuriyet Mahallesi, Nilüfer Hatun Cd. No:114, 16140 Nilüfer/Bursa
Eski Garaj Organizasyon
E-mail: info@garajorganizasyon.com

facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Nilüfer Bursa

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
12 Eylül 2020 @ 12:00
Bitiş:
15 Eylül 2020 @ 21:00
Festival Kategorisi:
, ,

Şehir

Bursa / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar