Yükleniyor Festivaller
Tüm Festivaller Picnic & Gathering Çeşme
  • Bu festival geçti.
:

Picnic & Gathering Çeşme

13 Temmuz @ 12:00 - 23:30

%100 Müzik gururla sunar: Picnic & Gathering Çeşme

Picnic & Gathering, sizleri 13 Temmuz’da deniz ve güneşin iç içe olduğu konsept ile Sommer Klein Çeşme’ye davet ediyor!

Picnic & Gathering festivali, alternatif müzik performanslarının yanı sıra gurme lezzetler, ünlü barmenler ve özgün sanatçıların katılımıyla unutulmaz bir deneyim yaşatmak için Çeşme’de sizinle buluşacak. Gün boyu birçok yaratıcı deneyim alanına hitap eden atölyeler de sizleri bekliyor.


Nerede?

Sommer Klein Çeşme İzmir

Program

Line-up

French 79: French 79’un synth sesleri ve elektonik dans ritimleriyle bezeli sonik deneyimine hazır mısınız? Aynı anda hem yenilikçi hem nostaljik hissettiren synth melodileri ve dans ritimleri ile dolu etkileyici sahneleri Picnic & Gathering Çeşme’de!

Moojo: Fransız doğumlu bir müzik sanatçısı olan Moojo, elektronik dans müziği ve house müzik türlerinde uzmanlaşmıştır. Enerjik performansları ve benzersiz müzik seçimleriyle dinleyicilere unutulmaz bir deneyim sunacak.

Unders: Burning Man, Fusion Festival ve Awakenings gibi önemli sahnelerde boy gösteren Kater Blau resident’ı Unders, House müziğe getirdiği özgün yorumu ile dinleyicileri harekete geçirecek.

Anatolian Sessions: Anadolu ezgilerini modern dokunuşlarla harmanlayan Anatolian Sessions, dinleyicileri mistik bir müzik yolculuğuna çıkararak etkileyici bir atmosfer sunacak.

Headwaters: 2017’de Engin ve Onur tarafından kurulan Headwaters, elektronik müziğin yükselen yıldızlarından biri. Enerji dolu performanslarıyla dinleyicileri büyüleyecek.

& More

Gurme Food Court

Gurme lezzetler ile festivallerde alışık olmadığınız, yüksek nitelikte bir yeme içme deneyimine hazır olun. Festival konseptine özel hazırlanan lezzetlerle bu sene de yeme-içme deneyimini doyuruculuktan çok öteye taşıyoruz.

Aktivite Alanları ve Özgün Deneyimler

Çeşitli ilgi alanlarına yönelik workshop programları, özgün sanatçıların tasarımlarını içeren lokal marka standları ile festival deneyiminizi renklendirmeniz için her köşede bir sürpriz bulacaksınız.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da görsel sanatların usta isimlerinin katılımıyla gerçekleşecek yaratıcı atölyeler, yenilikçi enerjimizi beslemeye devam ediyor. Özgün sanatçılarla buluşmak ve yaratıcı ruhunu ortaya çıkarmak için geniş bir alan seni bekliyor.

Hayvan dostlarımızın da bize eşlik ettiği ve müzikle tüm sınırların aşıldığı bu özel hafta sonu için takvimini önceden hazırla, avantajlı bilet fiyatlarından faydalan!

Heyecanımızı paylaş çünkü #WeLoveToGather #PicnicandGathering

ETKİNLİK KAPSAMINDAKİ BÜTÜN GELİŞMELER SOSYAL MEDYA HESABI ÜZERİNDEN DUYURULACAKTIR.

Gelişmeler haberdar olmak ve kaçırmamak için takipte kalın!

Instagram: @picnicandgathering

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube google

 

 

0 / 5 0 Toplam: 0

Puanladınız:


Picnic & Gathering 2024 Picnic & Gathering Çeşme Elektronik Müzik Festivalleri Müzik Festivalleri
Tarih:
13 Temmuz
Saat:
12:00 - 23:30
Çeşme
Çeşme
İzmir, Çeşme Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Festival Navigasyon