Yükleniyor Festivaller

Bodrum Caz Festivali

 1 Eylül 2020 @ 12:00 - 9 Eylül 2020 @ 23:30     Muğla

: / / /

Bodrum Caz Festivali, 1-9 Eylül tarihlerinde düzenlenecek.


Detaylar

Caz Derneği tarafından düzenlenen Bodrum Caz Festivali dördüncü yılında yine 1 -9 Eylül 2020 tarihleri arasında gerçekleşiyor. Bu yıl festival teması Sadece İkimiz / Just the Two of Us olarak belirlendi.

Festival etkinliklerini birçoğu Bodrum Kalesi ve Dibeklihan’da gerçekleşecek. Festival etkinliklerinde T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın yayımladığı genelgeler dikkate alınarak, hem sahnede hem de oturma düzeninde maksimum sosyal mesafe ve hijyen kuralları çok sıkı olarak uygulanacak. Konserler Kale, Dibeklihan gibi mekanlarda gerçekleşecek.

Festival, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü, Muğla Büyükşehir Belediyesi, Bodrum Belediyesi katkıları, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü, İsrail Büyükelçiliği, Europe Jazz Network kurumsal destekleriyle gerçekşeliyor. Konserlere destek sağlayanlar arasında Renault MAIS ve TURMAKS yer alıyor. TAV Passport, Bodfad, Kısmet, Körfez Lokantası, Asil Fırın da festivale destek verenler arasında.

Muğla Sıtkı Koçman Üniv. G.S.F Grafik Bölümü’nün Bodrum Caz Festivali için gerçekleştirdikleri tasarımlardan oluşan eserler de sergilenecek. Biletler 10 Ağustos 2020 tarihinden itibaren Biletix’den alınabilecektir.


Program

01 Eylül 2020
Muğla Büyükşehir Belediye Orkestrası – Solist: Şenay Lambaoğlu
Bodrum Kalesi

03 Eylül 2020
Bora Çeliker – Barış Ertürk Duo
Dibeklihan

04 Eylül 2020
Hülya Sezgün – Murat Arkan
Dibeklihan

04 Eylül 2020
Barbaros – Tuluğ Tırpan
Dibeklihan

05 Eylül 2020
Anjelika Akbar – Hakan Aysev, Mutlu Aşk Şarkıları
Bodrum Kalesi

08 Eylül 2020
İlgen Küçükseller – Murat Arkan
Dibeklihan

08 Eylül 2020
Maya Belsitzman – Matan Ephrat, Dijital Konser
DibeklihanFestival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Bodrum Muğla

<h2>2019</h2>
Bodrum Caz Festivali, 1-9 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek. <strong>Geçtiğimiz sene başlayan ve büyük ses getiren Bodrum Caz Festivali bu yıl da Bodrum’da caz rüzgarları estirmeye hazırlanıyor.</strong>

Bodrum Caz Festivali pop ve caz teması ile Kenan Doğulu, Nükhet Duru, Ayhan Sicimoğlu, Fahir Atakoğlu, Şenay Lambaoğlu, Oran Etkin, İlhan Erşahin,Yıldız İbrahimova&amp;Kaan Bıyıkoğlu, Shalosh Trio, Greg Lamy Trio, Istanbul Funk Unit, Güvenç Dağüstün&amp;Ece Dağıstan’ın yanı sıra pek çok usta müzisyeni bir araya getiriyor. Ayrıca ücretsiz konserler ile festival Bodrum'un mavisine neşe katacak.

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 5

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
1 Eylül 2020 @ 12:00
Bitiş:
9 Eylül 2020 @ 23:30
Festival Kategorisi:
, , ,
Website:
http://www.bodrumcazfest.org/

Şehir

Muğla / Türkiye

Organizatör

Caz Derneği
Telefon:
(0312) 446 27 33
E-posta:
info@cazdernegi.org
Website:
https://www.cazdernegi.org/

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar