Yükleniyor Festivaller

Phijama Festival

 1 Mayıs 2020 @ 21:00 - 8 Mayıs 2020 @ 05:00     Antalya

: / / /

Dünyanın en ünlü DJ’leri, elektronik müziğin devleri 1 – 8 Mayıs tarihlerinde Phijama Fest’te…


Detaylar

7 gün 7 gece, kendine özgü temaları ile birbirinden ayrılan 5 farklı sahne, dünyaca ünlü 90 DJ ve 120 eşsiz performans ile Phijama Fest; dünyanın dört bir yanından gelen elektronik müzik tutkunlarına bu zamana kadar karşılaşılmayan bir atmosfere tanıklık etmenin yanı sıra unutamayacakları bir müzik ve eğlence deneyimi yaşatacak.

PhijamaFest; Dimitri Vegas&Like Mike, Don Diablo, Lost Frequencies, Swanky Tunes, Mahmut Orhan, Sergey Riga, DJ SkySergey, Sanchez, Fonorev, Adomov, No Hopes, Dj Husky, Loveski, Life&Soul başta olmak dünyaca ünlü DJ’ler ve yeni jenerasyon müzik performansları ile Türkiye’nin en sevilen DJ’leri, ana ve alternatif sahnelerde global ölçekli bir festival ruhu yaşatacak.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Antalya

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
1 Mayıs 2020 @ 21:00
Bitiş:
8 Mayıs 2020 @ 05:00
Festival Kategorisi:
, , ,
Website:
https://phijama.com/

Şehir

Antalya / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar