Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Paradiso Fest

 4 Ağustos 2019 @ 12:00 - 23:30     İstanbul

: / /

Paradiso Fest 4 Ağustos’ta Burgazada Cennet bahçesinde…


Nerede?

Cennet Bahçesi İstanbul


Detaylar

devamını oku... kapat

Şehirden, eski günlerin gölgesinden, unutmak istediğimiz hatıraların etkisinden çıkıp nefes almak istedik. Sevdiğimiz dostlarla ilkokuldaki gibi sıraya dizilip size, sizinle, bizden şarkılar çalmak, söylemek istedik. Bir gün Burgazada’da dolaşırken Cennet Bahçesi’ni görünce rengarenk merdivenlerinden inip sıcak kalpli bahçesine girince anladık ki bu hayalin gerçekleşeceği yer burası…

Paradiso, gençliğimizin sinemalarından bizi etkileyen bir isim zaten. Üstüne mekanın tarihinde de geçen bir isim olması hayalimizin adını koydu ve sadelik yine kazandı.

Bir ada vapuruna atlayıp gelin. İster tek ister çok. Müzik ve yaşam aşkıyla hazırlanmış, giyinmiş, heyecanlanmış hallerimizle yalnız hissetmeyecek, şarkılar söylerken çoktan da çok olacağız zaten.

Festivalde çalacak müzisyen dostları merak edenlere kısa sunumlarımız şöyle:

Kaos Köksal synth-pop türünü müziğimize kazandırıyor ve dans etmeyenleri bile şaşırtıp dans ettirirken hep yeni kalan sesleri arıyor.

Kutsal Kaan Bilgin ses yaratmaktan, alışkanlıkları kırmaktan ve her zaman mükemmeli arayan ama asla kusurlarından utanmayan özgür melodiler var etmekten keyif alıyor.

Güneş Özgeç, dünyaya müzik ve şiirle dolup taşan bir evden; kendi sözü ve semadan yankılanan etkileyici sesiyle doğdu. 11 yaşından beri keman başta olmak üzere bir sürü enstrüman çalan, senelerdir müzik sektöründe olan ses mühendislerini bile şaşırtan titizlik ve özenle düzenlemelerini yapan; harika bir kadın.

Ve ben Kalben, bu açıklamaları dostlarım için yazan, yazmaktan söylemekten ve sizinle buluşup dans etmekten keyif alan; aşkımızla iyileşen, dünyanın karanlığına kafa tutan biriyim.

Görüşmek üzere.


Program

Paradiso Line – up:
Kalben
Güneş Özgeç
Kutsal Kaan Bilgin
Kaos Köksal
&
After Party

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Instagram facebook twitter youtube

 

 

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Detaylar

Tarih:
4 Ağustos 2019
Saat:
12:00 - 23:30
Festival Kategorisi:
, ,

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın