Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

NOTFEST Bozcaada Tiyatro Festivali

 27 Ağustos 2021 - 30 Ağustos 2021     Çanakkale

: /

NOTFEST Bozcaada Tiyatro Festivali, 27 – 29 Ağustos tarihleri arasında yıldız isimlerden yeni keşiflere onlarca sanatçıyı Bozcaada’da ağırlayacak.


Bozcaada Kalesi Çanakkale

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Detaylar

devamını oku... kapat

NOTFEST Bozcaada Tiyatro Festivali, 27 – 29 Ağustos tarihleri arasında, tiyatronun usta isimlerinden yeni keşiflere, atölyelerden söyleşilere, Bozcaada’da keşif dolu bir deneyim yaşatacak.

Festivalin Yıldızları

Festivalin bu yılki sürprizleri arasında, Kel Hasan Efendi’nin kavuğunu oyuncu Rasim Öztekin’den devralan Şevket Çoruh’un da oyuncusu olduğu “Bir Baba Hamlet” açılış oyununda seyirci karşısına çıkacak. Son dönemin yükselen isimlerinden Nezaket Erden’de, Latife Tekin’in ‘Sevgili Arsız Ölüm’ kitabından uyarlanan “Sevgili Arsız Ölüm-Dirmit” oyunuyla festivalin ikinci günü coşku dolu anlara imza atacak. Berkay Ateş’e 25. Cevdet Kudret Edebiyat Ödülü’nü kazandıran, Serkan Salihoğlu’nun yönettiği “Hakikat, Elbet Bir Gün” oyunu ise festivalin son günü seyircisinin karşısında olacak.

Bozcaada Bir Tiyatro Sahnesi

Üç güne yayılan festivalin tiyatro, atölye, söyleşi ve konser programının yanı sıra deneyim ve atmosfer odaklı pek çok performansa da ev sahipliği yapacak. Kültür ve sanat profesyonellerini, yaratıcılarını, genç yetenekleri ve her yaştan sanatseveri bir araya getirecek olan NOTFEST Bozcaada Tiyatro Festivali sadece sahnede kalmayıp, tüm adaya yayılacak.
Festival, ilk yılında ücretsiz gerçekleştirilecek etkinlikleri ile seyircisine farklı deneyimler sunacak. Festivalin ücretsiz etkinliklerinden “Gün batımında Tiyatro” ile Bozcaada’nın simge yerlerinden Polente Feneri’nde gerçekleşecek ücretsiz performans tiyatroseverleri mutlu edecek.

Festival Biletleri 28 Haziran Pazartesi Satışa Çıkıyor

NOTFEST Bozcaada ekibi, konservatuvara hazırlanan öğrencilere eğitim desteği ve konservatuvar okuyan öğrencilere de oyun bileti desteği olarak ayrılacak destek biletlerini de satışa çıkardı. Festivale katılan veya katılamayan her tiyatroseverin katkıda bulunabileceği destek biletlerinden toplanan gelir sahiplerine ulaştırılacak.

Kombine, günlük ve destek bilet seçeneğiyle 28 Haziran Pazartesi günü satışa çıkan festival biletlerinden katılımcılar isterlerse 5 Temmuz’a kadar erken dönem bilet indirimlerinden faydalanabilecek.

Bozcaada Kalesi’nde sergilenecek oyunlardan atölyelere, ücretsiz etkinliklerin detaylarından festival alanında yapılacak konserlere kadar tüm festival programı çok yakında açıklanacak.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Bozcaada Tiyatro Festivali NOTFEST Bozcaada NOTFEST Bozcaada Tiyatro Festivali Tiyatro Festivalleri

Detaylar

Başlangıç:
27 Ağustos 2021
Bitiş:
30 Ağustos 2021
Festival Kategorisi:
,

Şehir

Çanakkale / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar