Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Diaspora Uluslararası Kısa Film Festivali

 27 Ağustos - 30 Ağustos     İstanbul

: /

27 – 29 Ağustos tarihleri arasında Atlas Sineması’nda gerçekleşecek Diaspora Uluslararası Kısa Film Festivali seçkisindeki tüm filmleri Festival Scope’ta ücretsiz olarak oluşturacağınız hesap aracılığıyla izleyebilirsiniz.


Atlas Sineması

Otel & Ulaşım Sorgula

setur otelz.com touristica tatilbudur.com neredennereye.com

Detaylar

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) tarafından, Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT) kurumsal iş ortaklığında ve Boğaziçi Kültür Sanat Vakfı’nın organizasyonu ile düzenlenen Diaspora Uluslararası Kısa Film Festivali, 27 – 29 Ağustos 2021 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecektir. Festival ile birlikte, sinema ve sanatın toplumlar üstündeki birleştirici gücü ortaya konularak hem ülkemizin hem de diasporaların ve diaspora topluluklarının bulundukları ülkelerin kültür ve sanat hayatına yeni bir bakış açısı getirilmesi amaçlanmaktadır. Diaspora toplumlarına ait olan, özellikle şimdinin genç, geleceğin ise önemli ve etkili sinema sanatçılarını ülkemizde ağırlamak, hem kendi aralarında hem de ülkemiz sinemacıları ile pozitif bağlar kurmalarını sağlamak, yetenekli gençleri sinema aracılığı ile sanata yönlendirmek ve onlara yeni imkanlar sunmak festivalin en önemli amaçları arasında yer almaktadır.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Diaspora Film Festivali Diaspora Kısa Film Festivali Diaspora Uluslararası Kısa Film Festivali Film Festivali Kısa Film Festivali

Detaylar

Başlangıç:
27 Ağustos
Bitiş:
30 Ağustos
Festival Kategorisi:
,
Website:
https://www.diasporafilmfestival.com/

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlçe

Beyoğlu

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar