Yükleniyor Festivaller

Manavgat Motosiklet Festivali

 26 Haziran 2019 @ 12:00 - 30 Haziran 2019 @ 21:00     Antalya

: / /

9. Manavgat Motosiklet Festivali 26-30 Haziran tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek.


Detaylar

MANAVGAT Belediyesi’nin daha önce 19- 23 Haziran tarihleri arasında yapılacağı açıklanan 9. Uluslararası Manavgat Motosiklet Festivali, İstanbul seçimleri nedeniyle 1 hafta erteledi.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Uluslararası Manavgat Motosiklet Festivali’nin 26- 30 Haziran 2019 tarihine ertelendiğini sosyal medya hesabından açıkladı. Başkan Şükrü Sözen, her yıl yerli ve yabancı binlerce motosiklet tutkununun ağırlandığı Manavgat’ta festival tarihinin tüm Türkiye’deki motor kulüpleri tarafından duyurulmasına rağmen programı 1 hafta ertelediklerini duyurdu.

Başkan Şükrü Sözen, “Festivalimize dünyanın dört bir yanından olduğu gibi İstanbul’dan da motosiklet tutkunlarımız yoğun olarak geliyor. İstanbul’daki yerel seçimler nedeniyle biz de festivalimizi erteleme kararı aldık” dedi.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Manavgat Antalya

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
26 Haziran 2019 @ 12:00
Bitiş:
30 Haziran 2019 @ 21:00
Festival Kategorisi:
, ,
Website:
http://www.manavgat.bel.tr/

Şehir

Antalya / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar