Yükleniyor Festivaller

Uluslararası Malatya Kültür Sanat Etkinlikleri ve Kayısı Festivali

 15 Temmuz - 19 Temmuz     Malatya    Ücretsiz

: / / / /

Malatya Valiliği ve Büyükşehir Belediyesince düzenlenecek 25. Uluslararası Malatya Kültür Sanat Etkinlikleri ve Kayısı Festivali Temmuz’da yapılacak.

5186970
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye

Malatya

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Detaylar

devamını oku... kapat

Malatya kayısısının tanıtımı ve pazarlanması amacıyla düzenlenen festival Malatya’nın tanıtımına da katkı sunmaktadır. Festival kapsamında, merkezinde kayısının olduğu bazı yarışmalar yapılacaktır. Bu yarışmalar arasında “geleneksel en iyi yaş kayısı yarışması”, “yaş kayısı yeme yarışması”, kayısı pırtlatma (patik yapma) yarışması”, “en iyi kayısı ambalajı yarışması” yer alıyor. Festival sürecinde ayrıca “en iyi vitrin yarışması” da düzenlenecektir.

Uluslararası Malatya Kültür Sanat Etkinlikleri ve Kayısı Festivalinde “En İyi Yaş Kayısı, Yaş Kayısı Yeme, En İyi Kayısı Ambalaj, Kayısı Pırtlatma (Patik Yapma) ve En İyi Vitrin” yarışmaları düzenlenecek.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Kayısı Festivali Malatya Festivali Malatya Kayısı Festivali Uluslararası Malatya Kültür Sanat Etkinlikleri ve Kayısı Festivali Kayısı Festivalleri

Detaylar

Başlangıç:
15 Temmuz
Bitiş:
19 Temmuz
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
, , , ,

Şehir

Malatya / Türkiye

Yorum Bırakın

Avatar