Yükleniyor Festivaller

Geleneksel Lapseki Kiraz Festivali

 16 Haziran @ 12:00 - 20 Haziran @ 23:30     Çanakkale    Ücretsiz

: / / / /

Geleneksel Lapseki Kiraz Festivali her yıl haziran ayında Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde yapılıyor.

3439962
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye
Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Detaylar

Lapseki Belediyesi’nin düzenlediği 33. Kiraz Festivali bu yıl 18 Haziran-22 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek. Lapseki kirazının Türkiye ve dünya çapında tanıtılmasına katkı sunmak amacıyla gerçekleştirilen festivalin finalinde ise hareketli şarkılarıyla özellikler gençlerin sevgilisi haline gelen ünlü popçu Demet Akalın sahne alacak. Akalın, şarkılarının bu kez Lapsekili ve Çanakkaleliler için seslendirecek. Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, tüm Çanakkalelileri, Lapseki Kiraz Festivali kapsamındaki etkinlikler ise Demet Akalın konserine davet etti.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Lapseki Çanakkale

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
16 Haziran @ 12:00
Bitiş:
20 Haziran @ 23:30
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
, , , ,
Website:
https://www.lapseki.bel.tr/

Şehir

Çanakkale / Türkiye

Organizatör

Lapseki Belediyesi

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar