Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Land Of Olympos

 6 Mayıs @ 12:00 - 8 Mayıs @ 23:30     Antalya    160 TL

: / / /

Land Of Olympos Festivali 6-8 Mayıs tarihlerinde Olympos Türkmen Tree House, Kumluca, Antalya’da.

Bilet Satın Al


Kumluca Antalya

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Detaylar

devamını oku... kapat

Olympos ateşini hep birlikte yakacağımız 2 gece 3 gündüz techno müziğin, sahilin, doğanın ve güneşin keyfine doyacağımız bir etkinlik geçireceğiz.

Etkinlik Olymposun en bilindik ve en büyük pansiyonu olan Türkmen Tree housede gerçekleşecek.Djlerimiz hemen pansiyonun yan tarafında bulunan Lykia Clupda sahne alacaklar ve sabahın ilk saatlerine kadar eğlencemize devam edeceğiz.

Antayla’nın batısında bulunan Olimpos, Kemer beldesinden hemen sonra, Kumlucadan önce, deniz kenarına çıkan bir vadidir.

Güneşin ülkesi olarak bilinen Antik Likya ve vadinin en kaliteli işletmesi Türkmen Ağaç Evleri sizleri bekliyor.

ÜCRETE DAHİL OLANLAR

2 gece 3 gün lüx ağaç evlerde konaklama

Sabah kahvaltısı ve Akşam yemeği (Açık Büfe)

Tüm dj etkinlikleri ve club girişleri

Ulaşım

Servis rezervasyonu için bize ulaşınız.

DESTEK HATTI: +90 507 010 8696

DJLERİMİZ HAKKINDA

ALTERNATİVE FUTURE

Eski arkadaşlıklarının yanı sıra 2016 yılından bu yana birlikte müzik yaptıklarını belirten ikili 2019 yılında ALTERNATİVE FUTURE projesini başlattılar. Prodüksiyon çalışmalarına devam eden ikili , yeni parçalarında yakın zamanda çıkacağını belirtiyor.ALTERNATIVE FUTURE aynı zamanda Antalya’da yer alan Art N Craft Müzik Prodüksiyon Stüdyosunun kurucu üyeleridir. Melodic Techno , Progressive House , İndie Dance tarzlarını barındıran performanslarını bir çok kulüpte ve organizasyonda sergilemişlerdir.

OGUZHNT

Ailesi sayesinde küçük yaşlarda elektronik müzikle tanışmıştır. Elektronik müziğin kendisine kattığı hislerle üniversitede düzenlenen etkinliklerle kariyer yolculuğu başlamıştır. Şehrin ilk gün batımı partisi olan Plur Event Sunset COCKTAILS’ de tarzını ortaya koyan Oguzhnt, melodileriyle gün batımını birleştirerek kendi sanatını ortaya çıkarmıştır. Şehir müziğinin daha iyi yerlere gelmesi için Plur Events’in kurulmasında büyük rol oynamıştır. Teknoloji, turizm ve dijital alanlardaki kariyerinin yanı sıra müzik turizmi ile ilgili çalışmalarına devam etmektedir. Setlerinde dark disco ve retro seçkilere yer veren Oguzhnt, Antalya’da Beach Park,Box,Goblin,Up Shot Bar,Roots,Kaleici Marina Rooftop,Cactus Lounge,IC Hotel gibi lokasyonlarda performans göstermiştir.

TUNA ALBAYRAK

Uzun yıllardır elektronik müziğe olan ilgisini 2019 yılında dj liğe attığı adımla Profesyonelleştirdi kariyerine Antalya’da çeşitli mekanlarda ve eventlerde sahne alarak devam etmektedir
Tuna albayrak setlerinde dark ve acid soundların yanında dinleyiciyi çeken vokalleri birleştirmeyi seviyor.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Land Of Olympos Olympos Festivali Müzik Festivalleri

Detaylar

Başlangıç:
6 Mayıs @ 12:00
Bitiş:
8 Mayıs @ 23:30
Ücret:
160 TL
Festival Kategorisi:
, , ,

Şehir

Antalya / Türkiye

İlçe

Kumluca

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar