Yükleniyor Festivaller

Kuşdili Festivali

 29 Ağustos @ 12:00 - 30 Ağustos @ 21:00     Giresun    Ücretsiz

: / / / / /

Giresun’un Çanakçı ilçesine bağlı Kuşköy köyü halkı tarafından yüzyıllardır bölgeye özgü ıslıkla haberleşmekte kullanılan ‘Islık Dili’ için düzenlenen 22. Kuşdili Festivali, 20-21 Temmuz’da yapılacak.

9830507
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye
Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Detaylar

Yöre halkı olarak haberleşmede kullanılmakta olan ilimiz ve yöremizin folklorik değerlerini tanıtmak ve gelecek kuşaklara aktarılmasını sağlamak ve kültürel mirasın yaşayabilirliği güvence altına almak amacıyla, UNESCO Acil Koruma Gerektiren Somut Olmayan Kültürel Miras Listesinde yer alan “Islık Dili (Kuşdili)” nin tanıtılması.facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Kuşköy Çanakçı Giresun

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
29 Ağustos @ 12:00
Bitiş:
30 Ağustos @ 21:00
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
, , , , ,

Şehir

Giresun / Türkiye

Yorum Bırakın

Avatar