Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Korkuteli Kültür ve Sanat Festivali

 17 Temmuz 2021 - 19 Eylül 2021     Antalya    Ücretsiz

: / /

Korkuteli Kültür ve Sanat Festivali 17 Temmuz’da başlıyor. Festival 18 Eylül’e kadar sürecek. Etkinlikler için https://www.korkuteli.bel.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.


Nerede?

Antalya


Detaylar

devamını oku... kapat

KORKUTELİ Belediyesi tarafından düzenlenen Kültür ve Sanat Festivali başladı.

Kültür ve Sanat Festivali kapsamında dün Seyirpark Amfi Tiyatro’da Ahmet Şafak konser verdi. Ahmet Şafak sahneye çıkmadan önce konuşan Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek, “2 ay sürecek ve kapanışını 18 Eylül’de yapacağımız Korkuteli Kültür Sanat Festivali, Ahmet Şafak konseriyle başlıyor. Bu yıldan itibaren her yıl okullarımızın kapanması ile başlayacak ve eylül ortasında kapanışı yapılacak olan Korkuteli Kültür Sanat Festivali yıllar içerisinde Antalya’mızda ve çevre il ve ilçelerde markalaşacak. Bu festival sayesinde ilçemiz kazanacak, esnafımız kazanacak, gençlerimiz Antalya’ya gitmek zorunda kalmayacak. Bu yıl pandemi sebebiyle sadece 2 ay sürecek” dedi.

Daha sonra sahneye gelen Ahmet Şafak, “Korkuteli birleştirmiş, buluşturmuş kalpleri, gönülleri. Şimdiden hayırlı olsun diyor ve tebrik ediyorum” diye konuştu.

Ahmet Şafak söylediği şarkılar ve okuduğu şiirlerle kendisini dinlemeye gelenlere unutulmaz anlar yaşattı. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden etkinlikte sanatçı sevenleri tarafından ayakta alkışlandı. Konser sonunda Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek, Ahmet Şafak’a buket takdim etti.

Kültür Sanat Festivali 24 Temmuz’da Mahşer-i Cümbüş tiyatro gösterisi, 31 Temmuz Fatih Erkoç konseri, 7 Ağustos Benimle Delirir misin tiyatro gösterisi, 14 Ağustos Orhan Hakalmaz konseri, 21 Ağustos Ağaçlar Benimler Ölü tiyatro gösterisi, 28 Ağustos Ender Balkır konseri, 4 Eylül Hey Gidi Günler tiyatro gösterisi, 11 Emre Aydın Konseri, 18 Eylül Mustafa Ceceli konseriyle devam edecek.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

 

 

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Korkuteli Festivali Korkuteli Kültür Festivali Korkuteli Kültür ve Sanat Festivali Korkuteli Sanat Festivali

Detaylar

Başlangıç:
17 Temmuz 2021
Bitiş:
19 Eylül 2021
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
, ,

Şehir

Antalya / Türkiye

İlçe

Korkuteli

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın