Yükleniyor Festivaller

Kısa-ca Uluslararası Öğrenci Filmleri Festivali

 11 Kasım 2019 @ 12:00 - 15 Kasım 2019 @ 21:00     Konya

: / / /

19. Kısa-ca Uluslararası Öğrenci Filmleri Festivali, 11-15 Kasım tarihleri arasında Selçuk Üniversitesi SDKM’de yapılacak.


Detaylar

19. Kısa-ca Uluslararası Öğrenci Filmleri Festivali, 11-15 Kasım tarihleri arasında Selçuk Üniversitesi SDKM’de başlıyor.

Çatalhöyük Sinema Salonu ve Selçuklu Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek festivalde, çok sayıda gösterim ve söyleşi, sinemaseverleri bekliyor.

Belgesel, kurmaca, animasyon, deneysel ve uluslararası kategori alanlarında filmlerin yarışacağı “Kısa-ca”, birbirinden farklı gösterim, söyleşi ve atölye çalışmaları izleyicileri bekliyor.

Kısa-ca, jürisinde yer alan akademisyenler ve sinema emekçilerinin oylarıyla dereceye giren filmlere ödül takdimiyle sona erecek.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Konya

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
11 Kasım 2019 @ 12:00
Bitiş:
15 Kasım 2019 @ 21:00
Festival Kategorisi:
, , ,
Website:
http://kisacafilmfestivali.com/

Şehir

Konya / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar