Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.
Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Kısa-ca Uluslararası Öğrenci Filmleri Festivali

11 Kasım 2019 @ 12:00 - 15 Kasım 2019 @ 21:00 Konya

19. Kısa-ca Uluslararası Öğrenci Filmleri Festivali, 11-15 Kasım tarihleri arasında Selçuk Üniversitesi SDKM’de yapılacak.


AÇIKLAMA

19. Kısa-ca Uluslararası Öğrenci Filmleri Festivali, 11-15 Kasım tarihleri arasında Selçuk Üniversitesi SDKM’de başlıyor.

Çatalhöyük Sinema Salonu ve Selçuklu Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek festivalde, çok sayıda gösterim ve söyleşi, sinemaseverleri bekliyor.

Belgesel, kurmaca, animasyon, deneysel ve uluslararası kategori alanlarında filmlerin yarışacağı “Kısa-ca”, birbirinden farklı gösterim, söyleşi ve atölye çalışmaları izleyicileri bekliyor.

Kısa-ca, jürisinde yer alan akademisyenler ve sinema emekçilerinin oylarıyla dereceye giren filmlere ödül takdimiyle sona erecek.

PROGRAM

Festivalin programı için tıklayın.

Festival Resmi Sitesi
Konya

Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?