Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

İzmir Gurmefest

 20 Mayıs @ 12:00 - 22 Mayıs @ 23:30     İzmir

: / /

İzmir’de bugüne kadar yapılmış en büyük yeme&içme ve eğlence festivali için yola çıkan İzmir Gurmefest 20-22 Mayıs tarihleri arasında İzmir Arena’da gerçekleşecek.


Bayraklı İzmir Arena İzmir

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Detaylar

devamını oku... kapat

20-22 Mayıs tarihleri arasında İzmir Arena’da gerçekleşecek olan İzmir Gurmefest sunduğu ünlü şeflerle kokteyller, yemek standları, lezzetler ve konserler ile hem damaklarda hem de akıllar da iz bırakmaya geliyor.
İzmir Gurmefest boyunca sokak lezzetleri, dünya mutfağından özel lezzetler, içki alanları, kokteyl barlar, konser alanları homojenize bir şekilde alana yerleştirilerek ziyaretçilerimizin unutulmaz lezzetli ve eğlenceli anlara imza atmasını sağlayacağız.
7’den 70’e herkese özel içerik bulunan İzmir Gurmefest’e geç kalmadan biletlerinizi alın.

Geleneksel Lezzetler & Sokak Lezzetleri & Ege Mutfağı Özel, Yöresel Lezzetler, Fast Food, Fine Dining, Dünya Mutfağı, Alkollü içecekler, Kokteyller bu güzel festival de sizi bekliyor. Her damağa uygun işini en iyi yapan markalar festival boyunca bizimle Midye, Kokoreç, Söğüş, Köfte Ekmek, Döner, Tavuk Pilav, Balık Ekmek, Kebap Çeşitleri, Çeşme Kumrusu, Çiğ köfte, Tantuni, Çibörek, Tire Köfte, ızgara kestane, Buzlu Badem, Gevrek, Boyoz, Turşu Suyu, Islak Hamburger, Elma Şekeri, Pamuk Şeker, Şambali Tatlısı, Osmanlı Macunu, İzmir Lokması, İzmir Bombası, Katmer, Gözleme, Cağ Kebabı, Burger, Pizza, Makarna, Taco, Sushi, Noodle, Kahve çeşitleri kokteyl barlar, vb gibi bir çok lezzet İzmir Gurmefest’te.


Program

Konser Programı
20.05.2022 Cuma
Cakal Reckol
Can Bonomo

21.05.2022 Cumartesi
Anıl Piyancı
Mazhar Alanson

22.05.2022 Pazar
Fondip
Melek Mosso

Kapı Açılış 10.00 Kapanış . 00.00
Workshop Programı Ayrıca Belirtilecektir.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


İzmir Gurme Fest İzmir Gurmefest Gurme Festivalleri Müzik Festivalleri

Detaylar

Başlangıç:
20 Mayıs @ 12:00
Bitiş:
22 Mayıs @ 23:30
Festival Kategorisi:
, ,

Şehir

İzmir / Türkiye

İlçe

Bayraklı

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar