Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.
Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

İzmir Enternasyonel Fuarı

7 Eylül 2019 @ 12:00 - 16 Eylül 2019 @ 23:30 İzmir

88. İzmir Enternasyonel Fuarı Eylül ayında İzmir Kültür Park’ta gerçekleşecek.

PROGRAM

Festivalin programı için tıklayın.

Festival Resmi Sitesi

Tarihi boyunca pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış olan İzmir; ülke tarihinin ilk fuarının da ev sahibiydi. 87 yıl önce savaşlara, kıtlıklara, krizlere rağmen düzenlenen Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı ticaret fuarı İzmir Enternasyonal Fuarı, 87. kez kapılarını geleceğe açmaya hazırlanıyor. Her yıl başka bir temayla düzenlenen İzmir Enternasyonal Fuarı’nın bu yılki  teması “İNOVASYON-TEKNOLOJİ”.  87. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda bu yıl partner ülke Sırbistan, Odak Ülke ise Hindistan olarak belirlendi. Fuar’ın ana sponsoru Folkart, inovasyon ana sponsoru Vestel, etkinlikler Sponsoru ise Migros.

Son yıllarda ziyaretçi akınına uğrayan İzmir Enternasyonal Fuarı’nda, geçen yıl ikili iş görüşmelerinde bir milyar dolara yakın iş bağlantısı sağlandı. İzmir Enternasyonal Fuarı, bu yıl da önceki yıllarda olduğu gibi katılımcılara ticari ilişkilerin pekişeceği bir platform sunmayı ve geleceğin ticaretine yön vermeyi amaçlıyor.

Fuar süresince sahnelenecek tiyatro oyunları ve müzikal gösteriler, konserler, sinema gösterimleri, caz konserleri, sokak gösterileri, söyleşiler, sergiler, workshop’lar, sinema atölyesi, yoga, zumba ve sanat sokağı etkinliklerinin, İzmir ve Ege Bölgesi başta olmak üzere ülkenin hemen her bölgesinden gelen ziyaretçilerden bu yıl da büyük ilgi görmesi bekleniyor.


87. İzmir Enternasyonel Fuarı 7-16 Eylül tarihleri arasında İzmir Kültür Park’ta gerçekleşecek.

Çim Konserleri

07 Eylül Nazan Öncel
08 Eylül Sertab Erener
09 Eylül Hakan Aysev
10 Eylül Kenan Doğulu
11 Eylül Hey Douglas – Ceza
12 Eylül Aleyna Tilki
13 Eylül Berkay
14 Eylül Gülşen
15 Eylül Fettah Can
16 Eylül İrem Derici

Rock Sahnesi

08 Eylül Gripin
09 Eylül Adamlar
10 Eylül Feridun Düzağaç
11 Eylül Son Feci Bisiklet
12 Eylül Vera
13 Eylül Necati Ve Saykolar
14 Eylül Moğollar
15 Eylül Kolpa
16 Eylül Redd
Tüm etkinlikleri görmek için tıklayınız.


İzmir

Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?