Yükleniyor Festivaller

Alaşehir Üzüm Festivali

 30 Ağustos @ 12:00 - 5 Eylül @ 21:00     Manisa    Ücretsiz

: / / /

3. Alaşehir Üzüm Festivali 30 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında Manisa’nın Alaşehir ilçesinde düzenlenecek.

12164764
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye

Detaylar

Manisa’nın en nadide ilçelerinden biri olan Alaşehir’de bu yıl 2. si düzenlenecek olan Alaşehir Üzüm Festivali bu sene 30 Ağustos ve 5 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

Ülkemizin en önemli üzüm üretim merkezlerinden biri olan Alaşehir’de, üzüm üreticilerine destek olmak ve bölgeyi tanıtmak amacıyla Alaşehir Belediyesi tarafından organize edilen festival geçen sene olduğu gibi bu senede büyük bir coşku ile kutlanacak. Alaşehir Belediyesi Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu’nun bizzat teşrif edeceği festivalde Alaşehir’in eşsiz tarihi, kültürel geçmişi, harika doğası ve kendine has özellikleriyle Manisa’nın “âlâ” şehri Alaşehir tanıtılacak.

30 Ağustos ve 5 Eylül tarihleri arasında adeta bir karnaval havasında geçecek festivalde sürpriz yarışmalar, dans gösterileri, çeşitli aktiviteler ve dinletiler dışında birbirinden önemli isimler sahne alacak. Sevilen sanatçılar, festivale katılan vatandaşlara unutamayacakları anlar yaşatacaklar.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Alaşehir Manisa

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
30 Ağustos @ 12:00
Bitiş:
5 Eylül @ 21:00
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
, , ,
Website:
https://www.alasehir.bel.tr/

Şehir

Manisa / Türkiye

Yorum Bırakın

Avatar