Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Alaşehir Üzüm Festivali

 30 Ağustos 2021 - 5 Eylül 2021     Manisa    Ücretsiz

: / / /

3. Alaşehir Üzüm Festivali 30 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında Manisa’nın Alaşehir ilçesinde düzenlenecek.


Manisa

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Detaylar

devamını oku... kapat

Alaşehir Belediyesi tarafından bu yıl 3’üncüsü düzenlenecek “Uluslararası Kültür, Sanat ve Üzüm Festivali” birbirinden ilginç yarışmalara ve unutulmaz konserlere ev sahipliği yapacak.

Manisa’nın Alaşehir ilçesi ‘Üzüm Festivali’ne hazırlanıyor. Alaşehir Belediyesinin bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceği “Uluslararası Kültür, Sanat ve Üzüm Festivali” 30 Ağustos’ta başlayıp, 5 Eylül günü sona erecek. Festivalin tüm giderleri sponsorlar tarafından karşılanacak. Festival ile ilgili açıklamalarda bulunan Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, “Bu yılki festivalimiz 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları ile başlayacak. Halka açık her gün bir konser verilecek olan kutlamalarımız, 5 Eylül Kurtuluş şenlikleri ile sona erecek. Coşku ile kutlayacağımız ve gün boyu çeşitli etkinliklerin yapılacağı festivalimize tüm halkımızı davet ediyoruz. Festivalimizin tüm giderleri sponsorlarımız tarafından karşılanmaktadır. Buradan Festivalin hazırlanması, etkinlikler ve konserler ile ilgili desteklerini bizden esirgemeyen tüm sponsorlarımıza şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Festivalin etkinlikleri ise şöyle belirlendi: “30 Ağustos Pazartesi İrem Derici konseri, 31 Ağustos Salı Niran Ünsal konseri, 1 Eylül Çarşamba Melek Mosso konseri, 2 Eylül Perşembe Anıl Piyancı konseri, 3 Eylül Cuma Derya Uluğ konseri, 4 Eylül Cumartesi Buray konseri, 5 Eylül Pazar Şevval Sam konseri. Ayrıca el sanatları ve üretici atölyeleri sergilerinin kurulacağı festivalde, DJ’ler, sokak sanatçıları, amatör müzik grupları performanslarını sahneleyecekler. Çocuklar için animasyon etkinlilerinin de olacağı festival, sürpriz yarışmalara da ev sahipliği yapacak.

MANİSA’nın Alaşehir ilçesinde, 30 Ağustos – 5 Eylül tarihleri arasında ‘Uluslararası Kültür, Sanat ve Üzüm Festivali’ düzenleneceği bildirildi.

Alaşehir’in kurtuluşu etkinlikleri kapsamında, 3’üncüsü bu yıl düzenlenecek olan ‘Uluslararası Kültür, Sanat ve Üzüm Festivali’nin tarihi belirlendi.

30 Ağustos – 5 Eylül tarihleri arasında etkinlikler düzenlenecek festival, konserler ve çeşitli yarışma ve etkinliklerle dolu olacak. Etkinliğin tüm giderleri, sponsorlar tarafından karşılanacak. Festivalle ilgili bilgi veren Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, 3. Uluslararası Kültür, Sanat ve Üzüm Festivali, 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlamaları ile başlayacak, halka açık her gün bir konser verilecek. Kutlamalarımız 5 Eylül Kurtuluş şenlikleri ile sona erecek. Coşku ile kutlayacağımız ve gün boyu çeşitli etkinliklerin yapılacağı festivalimize tüm halkımızı davet ediyoruz” dedi.

Festival kapsamında 30 Ağustos’ta İrem Derici, 31 Ağustos’ta Niran Ünsal, 01 Eylül’de Melek Mosso, 02 Eylül’de Anıl Piyancı, 03 Eylül’de Derya Uluğ, 04 Eylül’de Buray, 05 Eylül’de Şevval Sam sahne alacak. Ayrıca festival süresince, el sanatları ve üretici atölyeleri, DJ performansları, sokak sanatçıları amatör müzik grupları, çocuk animasyon etkinlikleri, sürpriz yarışmalar düzenleneceği bildirildi.Program

30 Ağustos Pazartesi
İrem Derici konseri

31 Ağustos Salı
Niran Ünsal konseri

1 Eylül Çarşamba
Melek Mosso konseri

2 Eylül Perşembe
Anıl Piyancı konseri

3 Eylül Cuma
Derya Uluğ konseri

4 Eylül Cumartesi
Buray konseri

5 Eylül Pazar
Şevval Sam konseri.

Ayrıca el sanatları ve üretici atölyeleri sergilerinin kurulacağı festivalde, DJ’ler, sokak sanatçıları, amatör müzik grupları performanslarını sahneleyecekler. Çocuklar için animasyon etkinlilerinin de olacağı festival, sürpriz yarışmalara da ev sahipliği yapacak.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 5

Your page rank:


Alaşehir Festivali Alaşehir Uluslararası Kültür Sanat ve Üzüm Festival Alaşehir Üzüm Festivali Üzüm Festivalleri

Detaylar

Başlangıç:
30 Ağustos 2021
Bitiş:
5 Eylül 2021
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
, , ,

Şehir

Manisa / Türkiye

Yorum Bırakın

Avatar