Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

IWAB Uluslararası Antalya Turizm Festivali

 18 Nisan 2020 @ 12:00 - 21 Nisan 2020 @ 21:00     Antalya    Ücretsiz

: / / /

IWAB 5. Uluslararası Antalya Turizm Festivali 18-21 Nisan tarihlerinde Konyaaltı Antalya’da gerçekleşiyor.


Nerede?

Antalya

Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Detaylar

devamını oku... kapat

I.W.A.B 5. ULUSLARASI ANTALYA TURİZM FESTİVALİ
“Turizmde Sıfır Atık & Geleceğe Dönüşüm”

Antalya’nın turizm potansiyelinin dünya genelinde yükselmesi için Hatice Bozkurt başkanlığında “Kadınlar Çiçek Açıyor” hareketini başlatan Antalyalı kadınlar, I.W.A.B Uluslararası Antalya Turizm Festivalinin beşincisini hazırladılar. Bir dünya şehri olan Antalya’da yaşayan kültürlerin ve uluslararası dansçıların katılımıyla çok renkli görüntülere sahip olacak festivalde amaç; Antalya’yı Antalya’da tanıtmak, hedef; “Turizmde Sıfır Atık”

Kısa adı I.W.A.B (International Women Are Blossoming) olan Uluslararası Kadınlar Çiçek Açıyor Hareketi, turizm festivalini gelenekselleştirmek için Antalya Valiliği, Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanlığı ve Anadolu Folklor Dernekleri Konfederasyonu AFDERKON ile birlikte festivalin 5. sini hazırladılar.

Turizm haftası resmi kutlamalari içinde yapılacak olan festival için tarih 18-21 Nisan 2019’dur.

Bilimsel çalışmaları ve kriterleri Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi tarafından hazırlanan festival kapsamında, Turizmin kalbi Antalya’da otel atıklarının dönüştürülerek çevre ve ekonomiye katkı sağlaması hedeflenmiştir. Bu amaçla 18 Nisan 2018 tarihinde saat:10:00-12:30 arası Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlen seminere herkes davetlidir.

19-20-21 Nisan 2019 tarihlerinde Konyaaltı Kent Meydanı’nda kurulacak I.W.A.B Festival Alanı’nda yapılacak etkinliklerin çoşkusu içinde turizm şehrine yakışır aktivitelerle süslenen festivalin aynı zamanda 2019 Turizm Sezonu’nu pozitif bir enerji ile karşılaması amacıyla hazırlıkları devam etmektedir.

Tüm etkinlikler halka açık ve ücretsizdir.

Bilgi ve katılım için: 0242 244 41 46

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Detaylar

Başlangıç:
18 Nisan 2020 @ 12:00
Bitiş:
21 Nisan 2020 @ 21:00
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
, , ,

Şehir

Antalya / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar