Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Hip Hop Summer Fest

 16 Ağustos 2019 @ 14:00 - 18 Ağustos 2019 @ 23:30     Balıkesir    50 TL – 120 TL

: / /

Türkiye’nin ilk kamplı Hip Hop festivali Hip Hop Summer Fest, 16-18 Ağustos tarihleri arasında Balıkesir Cunda Adası’nda gerçekleşecek.

İptal Edildi!

Bu festival iptal edilmiştir. Festivalle ilgili güncel gelişmeler olduğunda FestTR'den ve festivalin resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz.


Cunda Adası Balıkesir

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Detaylar

devamını oku... kapat

Hip Hop Summer Fest Türkiye’nin ilk kamplı ve 3 gün süren festivalidir. Bu festivali diğer tüm festivallerden ayıran özelliği bir müzik tarzı için değil bir kültürün festival konseptidir.

Hip Hop kültürünü oluşturan rap müzik, dj, break dance ve graffiti harmanlanarak bu festival konsepti oluşturulmuştur. Katılımcılar 3 gün boyunca kendisini bir Hip Hop cumhuriyetinde hissedecek ve uzun yıllar unutamayacakları bir 3 gün yaşayacaklar.

Tüm Hip Hop kültürünü benimsemiş insanların sadece hayallerine sınırlı olan bu atmosferi biz sizler için tasarladık. Sağa baktığınızda en sevdiğiniz soundları dinleyeceğiniz dj müzik çalacak, sola baktığınızda Türkiye’nin en iyi graffiti sanatçıları eserlerini canlı performansla yapacak, arkanıza döndüğünüzde Türkiye’nin en iyi break dance grupları müzik eşliğinde gösterilerini sergiliyor olacak ve önünüze baktığınızda en sevdiğiniz rap müzik sanatçıları en sevdiğiniz şarkıları tam da önününüzde sizler için söyleyecek.

​Bu hep yaşamak istediğiniz atmosferi Türkiye’nin en güzel tatil beldelerinden Cunda Adası’nda güneşin altında denize sıfır ve sizin için tasarladığımız özel bir alanda yaşayacaksınız.

​Kısacası Hip Hop Summer Fest demek deniz, kum, güneş ve 72 saat durmadan Hip Hop demek.


Program

Ayben
ISTANBUL TRIP
Yener Çevik
Sansar Salvo
Şanışer ft. Sokrat St
Anıl Piyancı
Allame
Hayki
Kurşun

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 1

Your page rank:


Detaylar

Başlangıç:
16 Ağustos 2019 @ 14:00
Bitiş:
18 Ağustos 2019 @ 23:30
Ücret:
50 TL – 120 TL
Festival Kategorisi:
, ,

Şehir

Balıkesir / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar