Yükleniyor Festivaller

Genç Günler Festivali

 9 Mayıs 2020 @ 12:00 - 19 Mayıs 2020 @ 21:00     İstanbul    Ücretsiz

: / / /

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Müdürlüğü’nün gerçekleştirdiği Genç Günler Festivali Mayıs ayında yapılmaktadır.. Bu yıl 36.’sı gerçekleştirilecek.

Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.
Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
İstanbul

<h1>İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Müdürlüğü’nün, 9-19 Mayıs 2019 tarihleri arasında gerçekleştireceği 35. Genç Günler Festivali başvuruları başlıyor.</h1>
<h1>Başvurular, 10 Nisan 2019 Çarşamba gününe kadar devam edecek.</h1>
35. Genç Günler kapsamında, konservatuvar ve dengi okulların oyunları ve üniversite kulüpleri tiyatro topluluklarının oyunlarının başvuruları kabul edilmektedir.

&nbsp;

Programa alınan projeler, 10 gün boyunca İstanbul seyircisiyle ücretsiz buluşacaktır. Proje dosyalarınızın 10 Nisan 2019 Çarşamba gününe kadar <u>gencgunler@ibb.gov.tr</u>adresine e-posta olarak gönderilmesi gerekmektedir.

&nbsp;

Tiyatro alanındaki proje dosyalarında tiyatro adı ve kısa bilgi, oyun künyesi, oyun özeti, oyun metni, oyun fotoğrafları, oyun videosu bulunması gerekmektedir. Fotoğraf ve video dosyalarınızı dosya aktarım yöntemiyle göndermenizi rica ederiz.

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
9 Mayıs 2020 @ 12:00
Bitiş:
19 Mayıs 2020 @ 21:00
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
, , ,
Website:
https://sehirtiyatrolari.ibb.istanbul/

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar