Yükleniyor Festivaller

Genç Bi Şenlik

 4 Mayıs 2020 @ 13:00 - 23:00     İstanbul

: / / /

Genç Bi Şenlik Mayıs ayında Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek.

Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.
facebook twitter youtube İlgili Haberler google
KüçükÇiftlik Park İstanbul

İstanbul’un en köklü liselerini bir araya getiren ve bu yıl dördüncüsü gerçekleşecek olan “Genç Bi Şenlik ” için geri sayım devam ediyor.

Son albümü “An” ve imzasını attığı projeleri ile geçtiğimiz seneyi ödüllerle kapatan Türk pop müziğinin başarılı ismi <strong>Edis</strong>, Türk alternatif rock müziğinin öncü gruplarından <strong>Manga</strong>, “Eski Dostum Tankla Gelmiş” ve “Rüyalarda Buruşmuşuz” gibi başarılı işleriyle bağımsız müzik sahnesinin en sevilen isimlerinden biri olan <strong>Adamlar</strong>, Türkçe Rap’in sevilen ismi <strong>İstanbul Trip</strong> ve "Yollarda", "Sevenler Ağlarmış", "Elfida" gibi hit olmuş şarkılarıyla, rock müziğin sevilen ismi <strong>Haluk Levent</strong>’in sahne alacağı “Genç Bi Şenlik ”, 4 Mayıs Cumartesi günü Maçka KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek.

Koşanadam organizasyonuyla düzenlenen ve “Genç Bi Şenlik” öğrenci komitesinin aktif rol aldığı “Genç Bi Şenlik”, İstanbul’da düzenlenen en büyük ve en popüler gençlik şenliği olma özelliğini taşıyor.

21 yaş üstünün katılmadığı etkinliklere öncü olan “Genç Bi Şenlik ” bu sene de büyük sahne gösterilerinin ve müzik gruplarının yanı sıra; sosyal sorumluluk, atölye çalışmaları, veliler için özel lounch alanı, color up etkinliği, teknoloji, kültür, sanat ve spor etkinliklerine de ev sahipliği yapacak.

Edis
Adamlar
İstanbul Trip
Manga
Haluk Levent

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Tarih:
4 Mayıs 2020
Saat:
13:00 - 23:00
Festival Kategorisi:
, , ,

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlgili Festivaller

2 yorum

 • Avatar
  semra kaytanlı Cevapla

  festivaller için takı standı açmak istiyoruz. bilgi alabilir miyim

  • Fest TR
   Fest TR Cevapla

   Semra Hanım FestTR festivallerin organizatörü değil duyurusu yapan bir site. Hangi festivale başvurmak isterseniz o festivalin internet sitesi üzerinden ilgili organizasyon şirketi ile bağlantı kurabilirsiniz.

Yorum Bırakın

Avatar