Yükleniyor Festivaller

Avanos Belediyesi Geleneksel Hıdırellez Şenliği

 4 Mayıs 2020 @ 12:00 - 5 Mayıs 2020 @ 21:00     Nevşehir    Ücretsiz

: /

Avanos Belediyesi Geleneksel Hıdırellez Şenliği, her yıl Mayıs ayının ilk haftası Nevşehir’in Avanos ilçesinde düzenlenmektedir.

Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Detaylar

Avanos Belediyesi ve Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi işbirliğinde düzenlenen Hıdırellez şenliği, UNESCO İnsanlığın Somut Olmayan Kültürel Mirası Temsili Listesinde yer alıyor ve Türk kültürünün en renkli geleneklerinden birisi olarak kabul ediliyor. Bu nedenle Avanos belediyesi ve Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi tarafından bu kültürü genç nesillere aktarmak üzere Geleneksel Hıdırellez şenliği düzenleniyor.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Avanos Nevşehir

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
4 Mayıs 2020 @ 12:00
Bitiş:
5 Mayıs 2020 @ 21:00
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
,
Website:
http://www.avanos.bel.tr/

Şehir

Nevşehir / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar