Yükleniyor Festivaller

Geleceğimiz Çocuk Festivali

 30 Ocak @ 12:00 - 31 Ocak @ 21:00     İstanbul    Ücretsiz

: / /

Geleceğimiz Çocuk Festivali İstanbul Kemerburgaz Kent Ormanı’nda…

Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Detaylar

Çocuklar atölyelerle eğlenirken ebeveynler de unutulmamış. Anne babalar için de hem atölyeler hem de söyleşiler gerçekleşecek. Ebeveyn Söyleşi Atölyesi’nde AYNA Eğitim ve Psikolojik Danışma Merkezi kurucusu Funda Tekelioğlu kaygı, korku ve sınırlar ile ilgili konuşmasının bir bölümünde deprem korkusu ve kaygısı konusunda da çocuklarımıza nasıl yaklaşmamız gerektiği hakkında bilgiler verecek. Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ, ‘Geleceğin Eğitimi’ başlıklı söyleşiyle, Prof. Dr. Halil İbrahim Altınsoy ise ‘çocuklarda göz sağlığı’ konusunda bilgiler verecek. Ödüllü yazar Burcu Aktaş çocuk edebiyatını, Uzman Diyetisyen M. Pırıl Duru çocuk sağlığı ve beslenmesini anlatacak. Ayrıca Dr. Ayça Kaya, Uzman Psikolog Ceyda Yanar, yazar Hande Birsay ‘mükemmel ebeveynlik’ kavramını tartışacaklar.

Çocuk Gelişimi Uzmanı Özge Selçuk Bozkurt ve Bahçeşehir Koleji Genel Müdür Yardımcısı Hale Güneş okul öncesi eğitimi, Pepee’nin yaratıcısı, Düşyeri TV kurucusu Ayşe Şule Bilgiç dijital çağın çocuklarını tartışacak. ‘Dijital Çağda Ebbeveyn Olmak’ başlıklı söyleşimle ben de orada olacağım. Ayrıca daha pek çok sürpriz hem sizi hem de çocuklarınızı bekliyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Kemerburgaz Kent Ormanı’ndaki tesislerinde gerçekleşecek olan söyleşi ücretsiz. Katılmak isteyenler info@gelecegimizcocuk.com e-posta adresine yazabilir. Program ise festivalin internet sitesinde www.gelecegimizcocuk.com adresinde mevcut.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Kemerburgaz Kent Ormanı İstanbul

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
30 Ocak @ 12:00
Bitiş:
31 Ocak @ 21:00
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
, ,
Website:
http://www.gelecegimizcocuk.com/

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar