Yükleniyor Festivaller

Gazipaşa Çekirdeksiz Nar Festivali

 21 Ekim 2019 @ 10:30 - 22 Ekim 2019 @ 23:30     Antalya    Ücretsiz

: /

Gazipaşa 10. Çekirdeksiz Nar Festivali 21-22 Ekim tarihlerinde Antalya Gazipaşa’da düzenleniyor.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Gazipaşa Antalya

Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde düzenlenen Gazipaşa Çekirdeksiz Nar Festivali renkli görüntüleri sahne oldu. İlçenin, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün onayıyla, Atatürk'ün unvanı olan Gazipaşa ismini almasının 96. yıldönümü Çekirdeksiz Nar Festivaliyle kutlanıyor. 9'uncusu düzenlenen festivalde renkli görüntüler yaşandı. Gazipaşa Belediye Başkanı Adil Çelik, Atatürk'ün ilçeye 21 Ekim 1922 tarihinde ismini verdiğini ve Gazipaşa ismini gururla taşıdıklarını söyledi.

Festivalde birbirinden eğlenceli yarışmalar düzenlendi. Nar tanesini düşürmeden yemek için yapılan yarışda, birinci olmak için narı kabuğuyla yiyerek birinci olan Ali Kerem Kısaaslan, yarışma sonunda ağzındaki narı yutmakta zorlandı.

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
21 Ekim 2019 @ 10:30
Bitiş:
22 Ekim 2019 @ 23:30
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
,
Website:
http://www.gazipasa.bel.tr/

Şehir

Antalya / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar