Yükleniyor Festivaller

Eskişehir Film Festivali

 16 Kasım 2019 @ 12:00 - 24 Kasım 2019 @ 23:30     Eskişehir

: / / /

21. Eskişehir Film Festivali 16-24 Kasım tarihleri arasında düzenleniyor.

Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Detaylar

Türk yükseköğretiminin öncü okullarından, mezunuyla, öğrencisiyle, akademik ve idari personeliyle milletimizin geleceğine katkı sağlayan ve bu katkıyı arttırma azim ve gayreti içinde olan Anadolu Üniversitemizin bu yıl 60’ıncı yaşını kutluyoruz. Üniversiteler, Türk gençliğini hızla değişen dünyanın yeni koşullarında söz sahibi olacak bireyler olarak yetiştirmede en büyük görev ve sorumluluğu yüklenmiş kurumlardır. Gençlerimizi sadece bilgiyle donatmak yani öğretmek yeterli değildir. Onları aynı zamanda dürüst, vicdanlı, ahlaklı, ülkesini seven, milletine hizmet aşkıyla dolu bir şekilde eğitmemiz gereklidir.

Türkiye, farklı kültürlerle zenginleşerek gelişmiş, insanlık tarihine damga vurmuş bir medeniyetin mirasçısıdır. Üniversiteler olarak kültürün ve sanatın her alanında birikimimize sahip çıkacak, değerlerimizi yaşatacak çalışmaları ön plana çıkarmalı ve desteklemeliyiz. Bu düşünceden hareketle, ülkemizin kültür birikimine katkıda bulunacak faaliyetlerin devamlılığını sağlamak için üniversitemizin bütün olanaklarını seferber ediyoruz.

Bu çabaların neticelerinden biri olan Anadolu Üniversitesi Uluslararası Eskişehir Film Festivali bu yıl 20’nci kez siz değerli izleyicileri ile buluşuyor. Böylesi bir festivali 20 yıldır kesintisiz olarak gerçekleştirmek takdir edersiniz ki kolay değildir. Bu sebeple bizleri 20 yıldır sinema aracılığıyla bir araya getiren bu festivalin gerçekleşmesinde emeği geçen Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi’nin öğretim elemanlarına, personeline ve öğrencilerine, değerli sanatçılarımıza, konuklarımıza, festivale katkı sağlayan tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ediyor, izleyicilerimize keyifli bir festival diliyorum.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Eskişehir

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
16 Kasım 2019 @ 12:00
Bitiş:
24 Kasım 2019 @ 23:30
Festival Kategorisi:
, , ,
Website:
http://www.eskfilmfest.com/

Şehir

Eskişehir / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar