Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Ardahan Tanıtım Günleri

 2 Aralık 2021 @ 12:00 - 5 Aralık 2021 @ 23:30     Ankara    Ücretsiz

: /

2-3-4-5 Aralık 2021 tarihleri arasında Ankara Altınpark Fuar Merkezinde Ardahan il-ilçeleri tanıtım günleri ve serhat ilin yöresel lezzetleri Ankaralılarla buluşuyor.


Nerede?

Altındağ Altınpark Expo Center Ankara


Detaylar

devamını oku... kapat

2-3-4-5 Aralık 2021 tarihleri arasında Ankara Altınpark Fuar Merkezinde Ardahan il-ilçeleri tanıtım günleri ve serhat ilin yöresel lezzetleri Ankaralılarla buluşuyor.

Başta Ardahan olmak üzere ve Ankara’da yaşayan Serhat İlleri tüm vatandaşlarımızı Tanıtım Günleri için Anfa Fuar alanına beklediklerini açıklayan Ankara Ardahan Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Ergüder Şimdi:

“Ankara Altınpark ta 2-3-4 ve 5 Aralık 2021 tarihlerinde yapacağımız Ardahan ve ilçeleri tanıtım günleri için Tanıtım günleri yürütme komitemizle toplantımızı yaparak görev dağılımımızı ve görevlendirmelerimizi yaptık. Ardahan Dernekler Federasyonumuzun önderliğinde ve tüm Ardahan’ımızın Kamu ve Özel Sektör kurumlarının katkılarıyla gerçekleştirilecek Ardahan Tanıtım Günlerimiz sıla hasreti çeken, atasından, geçmişinden bir nebze bir şeyler bulmak ve yaşamak isteyen tüm gurbetteki Ardahanlıların buluşacağı bir organizasyon olacak. Yöresel ürünlerimizin ve Serhat Bölgesi Kültürümüzün Tanıtılacağı Günlerde tüm hemşeri eş ve dostlarımızın katılımı bizleri onurlandıracaktır. Bir çok farklı etkinliklerin ve kampanyaların olacağı Ardahan Tanıtım Günleri’nin açılışı 2 Aralık 2021 Perşembe günü saat 14:00’de start alacak. Ardahan İli ve İlçeleri Tanıtım Günlerine tüm halkımız davetlidir” dedi.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Ardahan Tanıtım Günleri

Detaylar

Başlangıç:
2 Aralık 2021 @ 12:00
Bitiş:
5 Aralık 2021 @ 23:30
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
,

Şehir

Ankara / Türkiye

İlçe

Altındağ

Yorum Bırakın

Avatar