Yükleniyor Festivaller

Eats and Beats: Oktoberfest

 5 Ekim @ 12:00 - 6 Ekim @ 23:30     İzmir

: / /

Eats and Beats: Oktoberfest Ekim ayında İzmir Arena’da gerçekleşecek.

12547019
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye
Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Detaylar

BirlikteGüzel’in katkılarıyla ve Eats and Beats yorumuyla, yıllardır dünya çapında aralıksız her sene kutlanan Oktoberfest, 5-6 Ekim tarihlerinde İzmir Arena’da gerçekleşecek!

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube İlgili Haberler google
İzmir Arena İzmir

<strong>5 Ekim Cumartesi</strong> Büyük Ev Ablukada Ege Çubukçu Evrencan Gündüz ve Uzaylılar Monality Ten Walls Live Bambaşka Tezgah <strong>6 Ekim Pazar</strong> Athena Anıl Piyancı Hey! Douglas Nova Norda Happy Dix Cansu Nihal Akarsu <strong>After Party (5 Ekim)</strong> Ten Walls Enes Gul Monality Live

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
5 Ekim @ 12:00
Bitiş:
6 Ekim @ 23:30
Festival Kategorisi:
, ,
Website:
https://www.eatsandbeatstr.com/

Şehir

İzmir / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar