Yükleniyor Festivaller

Dragon Festivali Ankara

 15 Haziran 2019 @ 12:00 - 16 Haziran 2019 @ 19:00     Ankara

: / / /

Dragon Bot Festivali Ankara 15-16 Haziran tarihlerinde Ankara’da düzenleniyor.


Detaylar

Yüzlerce kurumu aynı yerde toplayan; onları hem yarıştıran hem eğlendiren heyecan dolu bir hafta sonu.

11 sene önce su sporlarını yaygınlaştırma projesi ile yola çıkan HSB GROUP, Dragon Festivali konseptini A’dan Z’ye tasarlamış, hayata geçirmiş ve devamlılığını sağlamıştır. Yılların deneyimiyle ülkemizde gerçekleştirilen Dragon Bot Organizasyonları alanında rakipsiz tek güçtür.

Geride bırakılan 11 yıl boyunca bölgesel, ulusal ve uluslararası sayısız firma, farklı sayılarda katılan takımlarıyla en iyisi olabilmek için yarıştı, eğlendi ve eğlendirdi. Her geçen yıl artan katılımcı sayısı organizasyonun iş dünyasına sunduğu dinamizme ve insan kaynaklarının etkin yönetimine en güzel örnek oldu.

1. Türkiye’nin EN geniş katılımlı kurumsal spor organizasyonu

2. Türkiye genelinde yapılan TEK kurumsal etkinlik

3. Farklı sektörleri bir araya getiren TEK platform

4. Su üzerinde yapılan EN kalabalık yarış

5. Dünyada ve Türkiye’de EN hızlı gelişen takım sporu

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Ankara

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, ulusal ve uluslararası kurumları Dragon Bot Festivali’nde bir araya getiriyor. Turizm, enerji, bankacılık otomotiv gibi 50 farklı firmadan 70 takım ve 1500 sporcu, İBB Maltepe Orhangazi Şehir Parkı’ndaki festivalde yarışacak. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin her yıl düzenlediği su sporu organizasyonları arasında yer alan Kurumlararası Dragon Festivali Bot Yarışları bu yıl ikinci kez düzenlenecek. Yüzlerce kişinin bir araya geleceği festival, 22-23 Eylül tarihlerinde 12.00-17.00 saatleri arasında İBB Orhangazi Şehir Parkı'nda yapılacak.

İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından geleneksel hale getirilen “Dragon Bot Festivali” Mayıs ve Eylül aylarında olmak üzere yılda iki kez düzenleniyor. Bu yıl ikincisi 22-23 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek olan festival ulusal ve uluslararası kurumların katılımıyla yapılacak.

Dragon Bot Yarışları'na 50 farklı firmadan 70 takım ve 1500 sporcu katılacak. Maltepe sahilde bulunan İBB Orhangazi Şehir Parkı Su Sporları Alanı’nda iki gün sürecek organizasyonda bot yarışlarının yanı sıra birçok etkinlik düzenlenecek. Festival boyunca yarışmalar, DJ ve müzik performansları, sahne şovları ve egzersiz aktiviteleri gibi pek çok faaliyetle katılımcılar unutulmaz bir hafta sonu yaşayacaklar.

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
15 Haziran 2019 @ 12:00
Bitiş:
16 Haziran 2019 @ 19:00
Festival Kategorisi:
, , ,
Website:
http://www.dragonfestivali.com/

Şehir

Ankara / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar