Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Çukurova Kitap Fuarı

 19 Şubat @ 10:00 - 27 Şubat @ 20:00     Adana    Ücretsiz

: / /

TÜYAP Adana Çukurova Kitap Fuarı 19-27 Şubat tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde kitap ve edebiyatseverlerle buluşuyor.


Çukurova TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi Adana

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Detaylar

devamını oku... kapat

TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği, ÇUFAŞ Çukurova Fuarcılık A.Ş., Adana Valiliği ve Adana Büyükşehir Belediyesi desteği ile düzenlenen Çukurova Kitap Fuarı, TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Yılın ilk kitap fuarı Çukurova Kitap Fuarı’na 300 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılırken panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 70 kültür etkinliği ve imza günlerinde 500 yazar okurlarıyla buluşacak. Fuar hakkında en güncel haberlere, Aralık ayı sonunda açıklanacak olan ayrıntılı etkinlik programı ve imza günleri listesine www.cukurovakitapfuari.com sitesinden ulaşabilir; facebook/cukurovakitap, twitter/kitapfuari ve instagram/kitapfuari hesapları üzerinden takip edebilirsiniz.

ADANA KİTAP FUARI ÜCRETLİ Mİ?
Girişin ücretsiz olduğu Çukurova Kitap Fuarı, her gün 10.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir. Son gün kapanış saati ise 19.00’dur.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Adana Çukurova Kitap Fuarı Çukurova Kitap Fuarı Çukurova Kitap Fuarı 2022 Tüyap Çukurova Kitap Fuarı Kitap Festivalleri Kitap Fuarları Kitap Günleri

Detaylar

Başlangıç:
19 Şubat @ 10:00
Bitiş:
27 Şubat @ 20:00
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
, ,

Şehir

Adana / Türkiye

İlçe

Çukurova

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar