Yükleniyor Festivaller

Çocuk Sanat Festivali

 30 Ocak @ 12:00 - 2 Şubat @ 21:00     İstanbul

: /

3-15 yaş arası çocukları sanat ve sanatçılarla buluşturan, 2021’de üçüncü düzenlenecek Çocuk Sanat Festivali, Ocak- Şubat tarihleri arasında Zorlu PSM’de!..

Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Detaylar

Festival kapsamındaki atölyelerde çocuklar, el becerilerine ve fiziksel gelişimlerine katkı sağlayacak. Atölyelerde minikler, aynı zamanda öz güveni yüksek ve topluma faydalı birer birey olmanın da inceliklerini öğrenecek. Resimden müziğe, heykelden dramaya, animasyondan karikatüre, fotoğrafçılıktan dijital sanatlara kadar geniş yelpazede oluşan atölyelerde; Asuman Dabak, Bülten Şakrak, Ceyda Düvenci, Çağatay Odabaş, Devrim Erbil, Erdil Yaşaroğlu, Ragıp Savaş, Mehmet Sinan Kuran, Tan Sağtürk ve Yiğit Yazıcı dayer alacak isimlerden bazıları…

facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Zorlu PSM İstanbul

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
30 Ocak @ 12:00
Bitiş:
2 Şubat @ 21:00
Festival Kategorisi:
,

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar