Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Çocuk Sanat Festivali

 30 Ocak 2021 @ 12:00 - 2 Şubat 2021 @ 21:00     İstanbul

: /

3-15 yaş arası çocukları sanat ve sanatçılarla buluşturan, 2021’de üçüncü düzenlenecek Çocuk Sanat Festivali, Ocak- Şubat tarihleri arasında Zorlu PSM’de!..


Zorlu PSM İstanbul
Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Detaylar

devamını oku... kapat

Festival kapsamındaki atölyelerde çocuklar, el becerilerine ve fiziksel gelişimlerine katkı sağlayacak. Atölyelerde minikler, aynı zamanda öz güveni yüksek ve topluma faydalı birer birey olmanın da inceliklerini öğrenecek. Resimden müziğe, heykelden dramaya, animasyondan karikatüre, fotoğrafçılıktan dijital sanatlara kadar geniş yelpazede oluşan atölyelerde; Asuman Dabak, Bülten Şakrak, Ceyda Düvenci, Çağatay Odabaş, Devrim Erbil, Erdil Yaşaroğlu, Ragıp Savaş, Mehmet Sinan Kuran, Tan Sağtürk ve Yiğit Yazıcı dayer alacak isimlerden bazıları…

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Çocuk Festivali Çocuk Sanat Festivali Çocuk Festivalleri Sanat Festivalleri

Detaylar

Başlangıç:
30 Ocak 2021 @ 12:00
Bitiş:
2 Şubat 2021 @ 21:00
Festival Kategorisi:
,

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar