Yükleniyor Festivaller
Tüm Festivaller Bosphorus Open Air Metal Fest
:

Bosphorus Open Air Metal Fest

21 Eylül @ 13:00 - 23:30

Bosphorus Metal Fest artık açık havada ve metal müziğin kalbi Küçükçiftlik Park’ta! 21 Eylül 2024’de Dünya metal sahnesinin birbirinden önemli gruplarının yer alacağı festivalde yerini al!

 


Nerede?

KüçükÇiftlik Park Şişli İstanbul

Detaylar

2024 yılında 3.sü düzenlenecek olan ve gelenekselleşmeye doğru giden BOSPHORUS METAL OPEN AIR FEST 21 Eylül cumartesi günü metalseverlerle buluşacak. Önceki senelerden farklı olarak BOSPHORUS METAL® festivali artık açık havada ve Avrupa metal sahnesinin birbirinden önemli gruplarını ağırlıyor.

KüçükÇiftlik Parktaki bu büyük metal müzik etkinliği bir BOSPHORUS PRODUCTIONS® yapımı olmakla birlikte bu sene Headliner olarak Alman Thrash Metal efsanesi Sodom, Norveç’li kült black metal grubu Ancient, İsviçre’den Samael ve Schammasch, Hollanda’dan Legion of the Damned, Çekya’dan amansız death metal veteranları Hypnos ve Tortharry ile Türkiye’den Avrupa’da adından sıkça bahsettiren Moribund Oblivion grupları yer alacak. Festivalin açılışını da yerli gruplardan Inhuman Depravity yapacak.

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube google

 

 

0 / 5 0 Toplam: 0

Puanladınız:


Bosphorus Metal Fest Bosphorus Open Air Metal Fest Istanbul Metal Fest
Tarih:
21 Eylül
Saat:
13:00 - 23:30
İstanbul
İstanbul, Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Festival Navigasyon