Yükleniyor Festivaller

Bademli Bisiklet Festivali

 20 Nisan 2020 @ 12:00 - 23 Nisan 2020 @ 21:00     İzmir

: / /

Bademli Bisiklet Festivali “Sürdürülebilir Hayat İçin Bisiklet” sloganıyla bu yıl 20-23 Nisan tarihleri arasında düzenleniyor.

Otel & Ulaşım Sorgula

setur otelz.com touristica tatilbudur.com neredennereye.com
Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Detaylar

Bisikletli ulaşım bir hak, bisikletli seyahat bir keyiftir. Bademli’de 2017 ve 2018 yıllarında gerçekleştirdiğimiz; üçüncüsünü 2019 yılının ilkbaharında düzenleyeceğimiz ve gelenekselleşen bisiklet festivalinde pedallar, sürdürülebilir hayat için çevriliyor.

Bisikletin; hayatımızdaki yeri, bireysel ve toplumsal ölçekte yenilenebilir ve sürdürülebilir bir enerji kaynağıdır. Bir ulaşım aracı olarak görülmesi bilinci ve kültüründeki eksikliğin yanı sıra, sağlıklı hayat için bisikleti her alanda destekliyoruz. Ayrıca bölgemizde yerel kalkınmanın yapı taşlarından olan turizmde bisiklet ve bisikletli etkisi yok denecek kadar azdır. Bademli halkı ve Bademli muhtarlığı olarak Bademli ve çevresinin bisiklet üstünde görülmesini; festival yoluyla da bisikletle ulaşımını sağlayan, bisikletle seyahat eden insanların Bademli’nin varlığını, güzelliğini, bozulmadan gelişebilirliğini görmelerini ve buna katkıda bulunmalarını istiyoruz. Çünkü bisiklet, seyahat eden kimse için en ucuz; seyahat edenleri bekleyenler açısından uzun vadeli en gelir getirici araçtır. Bademli; doğasını kirletmeden ulaşımını sağlayabilen insanların ilgisini hak ediyor.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Bademli Dikili İzmir

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
20 Nisan 2020 @ 12:00
Bitiş:
23 Nisan 2020 @ 21:00
Festival Kategorisi:
, ,
Website:
https://www.bademlibisiklet.com/

Şehir

İzmir / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar