Yükleniyor Festivaller
Tüm Festivaller Bademli Bisiklet Festivali
  • Bu festival geçti.
:

Bademli Bisiklet Festivali

20 Nisan 2020 @ 12:00 - 23 Nisan 2020 @ 21:00

Bademli Bisiklet Festivali “Sürdürülebilir Hayat İçin Bisiklet” sloganıyla bu yıl 20-23 Nisan tarihleri arasında düzenleniyor.


Nerede?

Bademli İzmir

Detaylar

Bisikletli ulaşım bir hak, bisikletli seyahat bir keyiftir. Bademli’de 2017 ve 2018 yıllarında gerçekleştirdiğimiz; üçüncüsünü 2019 yılının ilkbaharında düzenleyeceğimiz ve gelenekselleşen bisiklet festivalinde pedallar, sürdürülebilir hayat için çevriliyor.

Bisikletin; hayatımızdaki yeri, bireysel ve toplumsal ölçekte yenilenebilir ve sürdürülebilir bir enerji kaynağıdır. Bir ulaşım aracı olarak görülmesi bilinci ve kültüründeki eksikliğin yanı sıra, sağlıklı hayat için bisikleti her alanda destekliyoruz. Ayrıca bölgemizde yerel kalkınmanın yapı taşlarından olan turizmde bisiklet ve bisikletli etkisi yok denecek kadar azdır. Bademli halkı ve Bademli muhtarlığı olarak Bademli ve çevresinin bisiklet üstünde görülmesini; festival yoluyla da bisikletle ulaşımını sağlayan, bisikletle seyahat eden insanların Bademli’nin varlığını, güzelliğini, bozulmadan gelişebilirliğini görmelerini ve buna katkıda bulunmalarını istiyoruz. Çünkü bisiklet, seyahat eden kimse için en ucuz; seyahat edenleri bekleyenler açısından uzun vadeli en gelir getirici araçtır. Bademli; doğasını kirletmeden ulaşımını sağlayabilen insanların ilgisini hak ediyor.

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube google

 

 

0 / 5 0 Toplam: 0

Puanladınız:


Başlangıç:
20 Nisan 2020 @ 12:00
Bitiş:
23 Nisan 2020 @ 21:00
İzmir
İzmir, Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Festival Navigasyon