Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

BacktotheSound Music Festival 21

 22 Ağustos @ 17:00 - 23:30     İstanbul

: /

BacktotheSound Music Festival 4. organizasyonuyla Burgazada Cennet Bahçesi Açık Hava Sahnesi’nde A Project Partner işbirliğiyle gerçekleşiyor ve müziğin gücüyle yaşamı birleştiriyor.

BacktotheSound Music Festival dördüncüsüyle geliyor!

Festivalin ana sahnesini alternatif pop müziğin güçlü sesi Burcu Tatlıses oluşturuyor. İlki 2018’de, ikincisi 2019’da canlı performanslarla ve 3.sü 2020’de çevrimiçi olarak gerçekleşen festival bu sene de aynı heyecanla kapılarını müzikseverlere açıyor.
22 Ağustos Pazar günü Burgazada’nın kendine özgü atmosferinde müziğin merkezinde uzun saatler geçireceğiz. Sahnede yerli janrın dikkat çeken, gelecek vadeden kült isimlerini art arda ağırlayacağız. Burcu Tatlıses, Efza, Kadirhan Ayter, Vincent Baykal Ada ve Buse Karabay sahnemizde performans sergileyecek.

BacktotheSound Music Festival No.4’de bu güçlü programa ek olarak plak, kaset, müzik tarihine ışık tutan materyallerin yer aldığı masalar da festival alanında hazır bulunacak.
Gizle


İstanbul

Otel & Ulaşım Sorgula

setur otelz.com touristica tatilbudur.com neredennereye.com

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Detaylar

Tarih:
22 Ağustos
Saat:
17:00 - 23:30
Festival Kategorisi:
,

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar