Yükleniyor Festivaller

AutoFest Ankara

 8 Eylül 2018 @ 10:00 - 9 Eylül 2018 @ 22:00     Ankara

: /

Türkiye’nin en büyük açık hava otomobil festivali AutoFest Ankara 8-9 Eylül’de AnkaMall’de…


Bu festival bir süredir yapılmamaktadır. Belirtilen tarih festivalin en son gerçekleştiği tarihe aittir. Festivalle ilgili güncel gelişmeler olduğunda FestTR'den ulaşabilirsiniz.

Detaylar

Türkiye’nin en büyük açık hava otomobil festivali ilk gününde 200 bin ziyaretçi ağırladı. ANKAmall, 8-9 Eylül’de Türkiye’nin en büyük açık hava otomobil festivali AUTOFEST’e 2’nci kez ev sahipliği yaptı.

Otomobil meraklılarının ilgi odağı olan festival, birinci gününde 200 bin ziyaretçi ağırladı. Otomobil tutkunlarının heyecanla beklediği festival, otomobile dair hemen her şeyi barındırırken, eski yeni birbirinden özel otomobilleri de meraklıları ile buluşturdu. Farklı markaların en yeni modellerinin de sergilendiği festival, modifiye araçlardan klasiklere, rengarenk modellerle adeta görsel bir şölen yaşattı. Otomobil sporları bölümünde ise ralliden off-road’a, drag’dan drift’e kadar birçok yarış otomobili pilotları eşliğinde sergilenirken ANOK ve ANDOFF ziyaretçileri omobil sporları konusunda bilgilendirdi.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
AnkaMall Ankara

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
8 Eylül 2018 @ 10:00
Bitiş:
9 Eylül 2018 @ 22:00
Festival Kategorisi:
,
Website:
https://www.ankamall.com.tr/

Şehir

Ankara / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar