Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

AutoFest Ankara

 8 Eylül 2018 @ 10:00 - 9 Eylül 2018 @ 22:00     Ankara

: /

Türkiye’nin en büyük açık hava otomobil festivali AutoFest Ankara 8-9 Eylül’de AnkaMall’de…


AnkaMall Ankara

Bu festival bir süredir yapılmamaktadır. Belirtilen tarih festivalin en son gerçekleştiği tarihe aittir. Festivalle ilgili güncel gelişmeler olduğunda FestTR'den ulaşabilirsiniz.

Otel & Ulaşım Sorgula

setur otelz.com touristica tatilbudur.com neredennereye.com

Detaylar

Türkiye’nin en büyük açık hava otomobil festivali ilk gününde 200 bin ziyaretçi ağırladı. ANKAmall, 8-9 Eylül’de Türkiye’nin en büyük açık hava otomobil festivali AUTOFEST’e 2’nci kez ev sahipliği yaptı.

Otomobil meraklılarının ilgi odağı olan festival, birinci gününde 200 bin ziyaretçi ağırladı. Otomobil tutkunlarının heyecanla beklediği festival, otomobile dair hemen her şeyi barındırırken, eski yeni birbirinden özel otomobilleri de meraklıları ile buluşturdu. Farklı markaların en yeni modellerinin de sergilendiği festival, modifiye araçlardan klasiklere, rengarenk modellerle adeta görsel bir şölen yaşattı. Otomobil sporları bölümünde ise ralliden off-road’a, drag’dan drift’e kadar birçok yarış otomobili pilotları eşliğinde sergilenirken ANOK ve ANDOFF ziyaretçileri omobil sporları konusunda bilgilendirdi.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Detaylar

Başlangıç:
8 Eylül 2018 @ 10:00
Bitiş:
9 Eylül 2018 @ 22:00
Festival Kategorisi:
,
Website:
https://www.ankamall.com.tr/

Şehir

Ankara / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar