Yükleniyor Festivaller

Antalya Anne Çocuk Festivali

 24 Ocak 2020 @ 10:00 - 26 Ocak 2020 @ 21:00     Antalya    5 TL – 10 TL

: / /

Antalya Anne Çocuk Festivali 24-26 Ocak arasında Antalya Cam Piramit Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.


Detaylar

Markaların promosyon ve indirim fırsatlarından yararlanma imkanı bulacak ziyaretçiler yaratıcı drama, robotik kodlama, masal, orff ritim, bilim, puzzle ve oyun atölyelerinde eğlenceli zaman geçirebilecek.

Farklı sektörlerden markaların tanıtım stantlarının yer alacağı festival, 10.00 ile 21.00 saatleri arasında ziyarete açık olacak.

Festival giriş ücretleri çocuklar için 5 TL, ebeveynleri için ise 10 TL olacak. Ayrıntılı bilgi internet sitesinde mevcuttur..


Program

Bu sene 24-26 Ocak 2020 tarihlerinde ilki düzenlenecek olan “1. Antalya Anne Çocuk Festivali” için geri sayım başladı.

“1. Antalya Anne Çocuk Festivali” bu yıl 24-26 Ocak 2020 tarihlerinde Antalya Cam Piramit Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açıyor. Birbirinden değerli tıp hekimlerinin ve alanında uzman konuşmacıların yer alacağı festivalde, üç gün boyunca eğitici-öğretici atölye çalışmaları, sahne gösterileri, aile yarışmaları, tiyatro oyunları ve söyleşiler yer alacak. Farklı sektörlerden markaların tanıtım stantlarının yer alacağı etkinlik, üç gün boyunca ziyarete açık olacak. Markaların promosyon ve indirim fırsatlarından yararlanma imkanı bulacak olan ziyaretçiler, festival kapsamında düzenlenecek olan sürpriz etkinliklere de katılma fırsatı bulacak.

Drama Atölyesi, Robotik Kodlama Atölyesi, Masal Atölyesi, Orff Ritim Atölyesi, Bilim Atölyesi, Puzzle Atölyesi, Oyun Atölyesi etkinlikleri ile çocuklar hem eğlenecek hem de yarı yıl tatilinde eğlenceli zamanlar geçirecek. Dans okullarının sahne gösterilerinin yanı sıra, tiyatro ve çeşitli aile yarışmaları ile ebeveynler, çocuklarıyla birlikte yarışma ve eğlenme fırsatı bulacak.

Festivalde yer alan atölye çalışmaları ve etkinlikler 3 gün boyunca sürekli olarak devam edecek.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Cam Piramit Kongre ve Fuar Merkezi Antalya

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
24 Ocak 2020 @ 10:00
Bitiş:
26 Ocak 2020 @ 21:00
Ücret:
5 TL – 10 TL
Festival Kategorisi:
, ,
Website:
http://www.annecocukfestivali.com/

Şehir

Antalya / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar