Yükleniyor Festivaller

Adilcevaz Ceviz Festivali ve Kültür Etkinlikleri

 12 Ekim 2019 @ 12:00 - 21:00     Bitlis    Ücretsiz

: / / /

Bitlis Adilcevaz’da 25. Ceviz Festivali ve Kültür Etkinlikleri Adilcevaz Belediye meydanında 12 Ekim 2019 Cumartesi günü düzenlenecek.


Detaylar

Adilcevaz Belediye meydanında 12 Ekim 2019 Cumartesi günü düzenlenecek olan etkinlikte, resmi açılış programı ve festival yürüyüşünün ardından en iyi ceviz bahçesi, en iyi ceviz yetiştiriciliği ve en iyi ceviz reçeli yarışmalarında dereceye girenlere ödülleri verilecek. Halk Eğitim Merkezi folklor ekibi ve mehteran takımı gösterilerinin ardından çarşı merkezinin yanı sıra ceviz bahçeleri gezilecek.

Adilcevaz Sosyal Hizmet Merkezi konferans salonunda ‘Cevizin Adilcevaz’daki Önemi’ konulu konferansın ardından akşam Saat: 19.00’da Adilcevaz Kapalı Spor salonunda Halk Konseri etkinliği düzenlenecek.


Program

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Adilcevaz Bitlis

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Tarih:
12 Ekim 2019
Saat:
12:00 - 21:00
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
, , ,
Website:
https://www.adilcevaz.bel.tr

Şehir

Bitlis / Türkiye

Yorum Bırakın

Avatar