Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Adıyaman Çiğköfte Festivali

 12 Ekim 2019 @ 10:00 - 14 Ekim 2019 @ 20:00     Adıyaman

: / /

Adıyaman Çiğköfte Festivali 12-14 Ekim tarihleri arasında Adıyaman Altınşehir Mansur Yardımcı Stadyumu’nda gerçekleşiyor.


Nerede?

Altınşehir Mansur Yardımcı Stadyumu Adıyaman

Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Detaylar

devamını oku... kapat

Adıyaman Belediyesi tarafından uzun süredir üzerinde çalışılan ‘Çiğköfte Festivali’ için hazırlıklarını tamamladı.

Her ne kadar Şanlıurfa’nın yöresel lezzeti olsa da patentini almayı başaran Adıyaman, bununla da yetinmedi. Belediye, çiğköftenin tanıtımını yapmak için festi,val yapılması kararı aldı. Kararı kısa sürede hayata geçiren Belediye, tüm hazırlıklarını da tamamlayarak festival programını ortaya çıkardı.

Buna göre kentte 12-14 Ekim tarihleri arasında festival düzenlenecek. Festivalde Zara, Yusuf Güney, Kahtalı Mıçe ve Bahadır Tatlıöz sahne alacak. Festivalde tanıtım ve reklam çalışmaları da yapılacak.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Detaylar

Başlangıç:
12 Ekim 2019 @ 10:00
Bitiş:
14 Ekim 2019 @ 20:00
Festival Kategorisi:
, ,

Şehir

Adıyaman / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar