Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Adana Sağlık Festivali

 14 Mart 2020 @ 12:00 - 16 Mart 2020 @ 21:00     Adana

: / /

Adana yeni bir festivali daha kavuşuyor. Adana Sağlık Festivali 14 -16 Mart tarihleri arasında ‘Bu Festivalde Sağlık Var’ sloganıyla gerçekleşecek.


Nerede?

TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi Adana

Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Detaylar

devamını oku... kapat

Adana Valiliği’nce başlatılan ‘Güney Adana Kalkınma Programı’ kapsamında 14- 16 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Adana Sağlık Festivali’ne yönelik toplantı, Vali Mahmut Demirtaş’ın başkanlığında yapıldı. Toplantıya Vali Demirtaş’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Mustafa Yavuz ile İl Sağlık Müdürü Dr Ahmet Özer ve ilgili kurum yetkilileri katıldı.

TÜYAP FUAR ALANI’NDA
Vali Yardımcısı Mustafa Yavuz ile İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Özer, festivalin hazırlık çalışmalarına ilişkin olarak, Vali Demirtaş’a sunum eşliğinde ayrıntılı bilgiler verdi. Yavuz ile Dr. Özer ve teşekkür eden Vali Demirtaş, “Bu Festivalde Sağlık Var” sloganıyla TÜYAP Fuar Alanı’nda düzenleyeceğimiz etkinlik ile hem halkımızı sağlık konusunda bilinçlendireceğiz hem de Adana’mıza yeni bir festival halkası ekleyeceğiz” dedi,

ZUMBA, PİLATES, BİSİKLET KULLANIMI
Vali Mahmut Demirtaş festivali gelenekselleştirmeyi hedeflediklerini vurgulayarak, festivalde yapılması planlanan “genel halk sağlığı, günümüz hastalıkları, bağımlılıklar, uzmanlar tarafından düzenlenecek paneller, bilgilendirme toplantıları ve söyleşilerin” büyük ilgi göreceğine inandığını söyledi. Festivalde “zumba, pilates, bisiklet kullanımı teşviki” gibi etkinlikler da yapılacak.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Detaylar

Başlangıç:
14 Mart 2020 @ 12:00
Bitiş:
16 Mart 2020 @ 21:00
Festival Kategorisi:
, ,

Şehir

Adana / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar