Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Havacılık ve Yamaç Paraşütü Festivali

27 Ekim 2018 @ 10:00 - 28 Ekim 2018 @ 19:00 Adana

9. Havacılık ve Yamaç Paraşütü Festivali her yıl Adana Kabasakal Mahallesi Rüzgarlı Tepe mevkisinde düzenleniyor.


AÇIKLAMA

ADANA’DA, bu yıl 9’uncusu düzenlenen Havacılık ve Yamaç Paraşütü Festivali sona erdi. Kabasakal Mahallesi Rüzgarlı Tepe mevkisinde organize edilen festivalin ikinci gününde, 300 sporcu Çukurova semalarında görsel şölen sundu. Festivale yoğun ilgi gösteren vatandaşlardan bazıları da sporcularla birlikte Rüzgarlı Tepe’den atlayış yaptı. Adana Havacılık ve Adrenalin Sporları Kulübü (AHAS) Başkanı Güner Akkaya, yaptığı açıklamada, güzel bir festivali tamamladıklarını söyledi. Festivalin başarılı geçtiğini ifade eden Akkaya, “Organizasyonumuz iki günün sonunda 2 binin üzerinde uçuşla son buldu. Herhangi bir kazamız yok çok şükür. Problemsiz bir şekilde festivali kapattık.” dedi. Akkaya, bir sonraki festival için çalışmalara başladıklarını vurgulayarak, “Hedefimizi her yıl yükseltiyoruz. Festivalimizin 10. yılı çok ama çok görkemli olacak. 10. yılda serbest paraşütçülerin ağırlıklı olduğu, bütün motorlu hava taşıtlarının hakim olduğu bir gökyüzünde Adanalılara unutulmaz bir görsel şölen hazırlamaya şimdiden başladık.” ifadelerini kullandı.

PROGRAM

Havacılık ve Yamaç Paraşütü Festivali programı henüz açıklanmadı. Açıklandığında FestTR’den ve sosyal medya hesaplarımızdan güncel programa ulaşabilirsiniz.


Adana
Adana Uçak Bileti Ara Adana Otel Ara

Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?