Yükleniyor Festivaller

AAAL Kış Şenliği

 16 Ocak 2020 @ 14:00 - 17 Ocak 2020 @ 23:00     Ankara

: / / / /

Türkiye’nin en büyük lise şenliği AAAL ŞENLİK “AAALkış” ile bu kış da müzikseverlerle buluşuyor. Festival 16-17 Ocak’ta Ankara’da gerçekleşecek.


Detaylar

Fabrika Organizasyon farkıyla gerçekleştirilen AAALkış bu sene de muhteşem kadrosuyla ve eşsiz eğlencesiyle Ankara’ya damga vurmaya geliyor.

16-17 Ocak tarihlerinde Ankara Atatürk Anadolu Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek olan AAALkış , son dönemde yeni şarkılarıyla yükselişe geçen Perdenin Ardındakiler, rap müziğin öncü isimlerinden NO.1, muhteşem sahne performansıyla Fatma Turgut, rock müziğin en iyilerinden Adamlar 16 Ocak’ta AAALKış sahnesinde yerini alırken 17 Ocak’ta son dönemde adından söz ettiren Batu Akdeniz, eğlenceyi her anında hissettiren Dolu Kadehi Ters Tut, rap dünyasının prensi Şehinşah ve uzun aradan sonra -18 bir konserde seyirciyle buluşacak Duman performanslarını sergileyecek.


Program

16 Ocak 2020
Fatma Turgut
Adamlar
NO.1
Perdenin Ardındakiler
Alternatif Gruplar

17 Ocak 2020
DUMAN
Şehinşah
Dolu Kadehi Ters Tut
Batu Akdeniz
Alternatif Gruplar

facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Ankara Atatürk Anadolu Spor Salonu Çankaya Ankara

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
16 Ocak 2020 @ 14:00
Bitiş:
17 Ocak 2020 @ 23:00
Festival Kategorisi:
, , , ,

Şehir

Ankara / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar