Yükleniyor Festivaller
Tüm Festivaller Zeytinburnu Karne Festivali
  • Bu festival geçti.
:

Zeytinburnu Karne Festivali

22 Ocak @ 12:00 - 4 Şubat @ 16:00
İstanbul Ücretsiz

Zeytinburnu Belediyesi yarıyıl tatilinde tüm öğrenciler için “Karne Festivali” düzenleyecek.


Nerede?

Zeytinburnu Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi İstanbul

Detaylar

Zeytinburnu Belediyesi yarıyıl tatilinde tüm öğrenciler için “Karne Festivali” düzenleyecek. Öğrenciler sömestr tatili boyunca Bilgi Evleri, İzci Evi, Bilim Zeytinburnu, Buz Adası, Gençlik Merkezi ve Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen etkinliklerle eğlenceye doyacak.

Zeytinburnu Belediyesi karnesini alan tüm öğrencileri, hep birlikte kutlayıp eğlenmek için “Karne Festivali’ne davet ediyor. Bu yarıyıl tatilinde Zeytinburnu Belediyesi’nin çocuklara ve gençlere yönelik hizmet veren tüm birimlerinde her öğrenci için farklı bir etkinlik var. Sömestr tatili boyunca çocuklar Bilgi Evleri’nin düzenlediği kulüp, atölye ve gezilere, Zeytinburnu İzci Evi’ndeki aktivitelere ve Bilim Zeytinburnu’ndaki atölyelere katılabilirken, Kaz Dağları’nın eteğinde yer alan Çanakkale Doğa ve Tarih Kampı’nda harika bir kış tatili geçirebilecekler. Öğrenciler Buz Adası’nda buz pistinin tozunu attırırken yarıyılın stresini ise 16 gün boyunca Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde devam edecek olan Karne Festivali’nde atacaklar.

Öğrenciler 16 gün boyunca eğlenceye doyacaklar

Birbirinden eğlenceli etkinliklerin yer aldığı Karne Festivali, 22 Ocak-5 Şubat tarihleri ve 12.00- 16.00 saatleri arasında Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde olacak. 16 gün boyunca sürecek Karne Festivali’nde çocuklar, tiyatro, sinema, sosis balon, yüz boyama, animatör maskot, karikatür, akrobasi, illüzyon, vantrolog, bubble şov, jonglör, balon katlama ve sevimli kukla gösterimleri gibi etkinliklerle sömestr tatilinin keyfini doyasıya çıkaracaklar.

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube google

 

 

0 / 5 0 Toplam: 0

Puanladınız:


Karne Festivali Zeytinburnu Festivali Zeytinburnu Karne Festivali
Başlangıç:
22 Ocak @ 12:00
Bitiş:
4 Şubat @ 16:00
Ücret:
Ücretsiz
İstanbul
İstanbul, Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Festival Navigasyon