Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Youthopia Festival

 14 Haziran 2020 @ 13:00 - 23:30     İstanbul    77 TL

: / /

Türkiye’nin en genç festivali Yapı Kredi Play ile Youthopia 14 Haziran’da KüçükÇiftlik Park’ta!


Nerede?

KüçükÇiftlik Park İstanbul


Detaylar

devamını oku... kapat

BKM ve Modüler Sanat iş birliğiyle gerçekleşecek, Türkiye’nin en genç festivali “Youthopia” 14 Haziran’da KüçükÇiftlik Park’ta!

Yapı Kredi Play’in ana sponsoru olduğu festival, birbirinden coşkulu sahne performanslarına ev sahipliği yapacak ve aynı zamanda gün boyu sürecek bahçe sahnesi etkinlikleri, alan içi interaktif aktiviteleri ve atölyeleriyle, festivale gelenlere inanılmaz deneyimler yaşatacak.

Türk rock müziğinin en başarılı isimlerinden Teoman, “Dinle Beni Bi” ve “Ne Farkeder” gibi hit parçaların sahibi alternatif-rock’ın önemli temsilcilerinden Yüzyüzeyken Konuşuruz, “Yok Yok” parçasıyla uzun süre müzik listelerinin ilk sıralarında yer alan Feride Hilal Akın, güzel kızlar Patron dinler diyerek adından söz ettiren genç rap temsilcilerinden Patron ve sahnede ona eşlik edecek konuğu Ati242, son dönemin yükselen ismi Tuğkan, “Youthopia“  sahnesinde gençlerle buluşacak.

After Party olmadan olur mu hiç?
Gecenin finalindeki After Party’de gençlerin ilgiyle takip ettiği DJ Artz&Bugy ve MURDA muhteşem bir performansla eğlenceyi noktalayacak.

14 Haziran Pazar günü, KüçükÇiftlik Park’da gerçekleşecek Youthopia’nın kapı açılış saat 13.00.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Detaylar

Tarih:
14 Haziran 2020
Saat:
13:00 - 23:30
Ücret:
77 TL
Festival Kategorisi:
, ,

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar