Yükleniyor Festivaller
Çevrimiçi Festival
  • Bu festival geçti.

Yaratıcı Özgüven Festivali

 3 Nisan @ 13:00 - 17:30
Çevrimiçi Festival
    Online

:

Yaratıcı Özgüven Festivali Öğretmen Ağı tarafından gerçekleştirilen, her bireyin yaratıcılığına dair inancını artırmak ve yaygınlaştırmak için farklı disiplin ve sektörlerden eğitimin tüm paydaşlarını bir araya getiren bir paylaşım ve kutlama alanıdır.


Detaylar

Festivale sadece öğretmenler mi katılabilir?
Hayır, festival yaratıcılığını artırmak isteyen herkesin katılımına açıktır. Biletini buraya tıklayarak alabilirsin. Festivale katılmak için Öğretmen Ağı’na dahil olmana veya öğretmen olmana gerek yok. Ama hazır sana rastlamışken söyleyelim, Öğretmen Ağı’na dahil olmak istersen buraya tıklayabilirsin.

Festival ücretli mi?
Hayır, festivale katılım ücretsizdir.

Festival ne zaman?
3 Nisan 2021 Cumartesi günü saat 13.00’te başlıyor, 17.30’da bitiyor.

Festivale nasıl katılabilirim?
İnternet bağlantısı olan bir cihazın ve biletin olması yeterli. Festival çevrimiçi olarak düzenlenecek. Biletini aldıktan sonra istediğin zaman Festival Alanı’na gidebilir, sahneleri ve Festival’in başlamasını beklemeden yaratıcılığını artıracak etkinlikleri keşfetmeye başlayabilirsin. İstersen, Festival Alanı’na “Attendify” isimli mobil uygulamadan da biletini aldığın e-posta adresinle giriş yapabilirsin. Attendify uygulamasını telefonuna indirdikten sonra “Yaratıcı Özgüven Festivali”ni bulman yeterli. Attendify uygulamasından festival programını da oluşturabilirsin.


Program

13:00 – 13:45 Yaratıcılığa Merhaba // Açılış Sahnesi
14:00 – 15:00 1 Öğretmen 1 Disiplin // Kalıp Kıran Sahne
15:00 – 16:00 Keşif Vakti // İlham Arşivi
16:00 – 17:00 ‘Hata’lardan ‘Hatta’lara // Renkli Hatalar Sahnesi
17:00 – 17:30 Hata Ödülleri // Kapanış Sahnesi

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Tarih:
3 Nisan
Saat:
13:00 - 17:30
Festival Kategorisi:
Website:
https://www.yaraticiozguvenfestivali.org/
katıl

Şehir

Online / Türkiye

Yorum Bırakın

Avatar