Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Woodstock Festival Istanbul

 24 Eylül 2016 @ 12:00 - 25 Eylül 2016 @ 23:00     İstanbul

: / / /

Woodstock Festival Istanbul 24-25 Eylül tarihlerinde düzenlenecek.


Nerede?

İstanbul


Bu festival bir süredir yapılmamaktadır. Belirtilen tarih festivalin en son gerçekleştiği tarihe aittir. Festivalle ilgili güncel gelişmeler olduğunda FestTR'den ulaşabilirsiniz.

Detaylar

devamını oku... kapat

En büyük müzik ve sanat festivallerinden Woodstock Festival, bu sene İstanbul’a geliyor. 24-25 Eylül tarihlerinde düzenlenecek festivalin gerçekleşeceği mekan henüz belli değil. Deniz kenarında, çadır kamplarının kurulabileceği bir alanda gerçekleşmesi planlanan festivalde sahne alacak isimler ise yakın bir zamanda açıklanacak. Festivalde konserlerin yanı sıra sergiler ve atölyeler de yer alacak. Etkinlikte yaş sınırı bulunmuyor. Barış ve müzik temalarını buluşturan Woodstock Festival’in ilki 1969 Ağustos ayında Woodstock kasabası yakınlarında bir alanda düzenlenmişti. O sene Joan Baez, Santana, Canned Heat, Creedence Clearwater Revival, The Who, Jefferson Airplane, Janis Joplin, Jimi Hendrix gibi isimler sahne almıştı.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Detaylar

Başlangıç:
24 Eylül 2016 @ 12:00
Bitiş:
25 Eylül 2016 @ 23:00
Festival Kategorisi:
, , ,

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar