Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Urla Caz Festivali

 13 Eylül 2021 - 15 Eylül 2021     İzmir    200 TL

: / /

Urla Caz ve Gastronomi Festivali, Egeli cazseverlerle 13-19 Eylül tarihleri arasında İzmir’in Urla ilçesinde buluşacak.

Urla Gastronomi Festivali 13-16 Eylül
Urla Caz Festivali 17-19 Eylül

Bilet Satın Al


İzmir

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Detaylar

devamını oku... kapat

“Birlikte olalım! Kendimiz olmak için…

İlkini 2019’un Eylül ayında düzenlediğimiz Urla Caz Festivali bu sene 13-19 Eylül tarihleri arasında tekrar sizlerle buluşuyor.

2020’nin Eylül’ünde gastronomi ve Urla’nın eşsiz doğası ile birleştirdiğimiz Urla Caz Festivalini sizlerin yoğun ilgisine rağmen pandemi nedeni ile ertelemek zorunda kalmıştık. Bu sene özenle hazırladığımız Urla Caz ve Gastronomi Festivali ile sizleri müziğin ve yemeğin birleştirici gücünü tatmaya çağırıyoruz. Bu Sonbahar’da hep birlikte güz şarkılarına, tarih mutfağının kokusuna, doğaya ve caz’a doyalım.

Konusunda uzman şef ve araştırmacıların ilham veren hikayeleri ve uzmanlık alanlarına dair bilgi paylaşımları, ürün-üretici-şef buluşmaları, sohbet ve tadım etkinlikleri, sosyal sorumluluk projeleri, workshop ve atölyelerin gerçekleştirileceği festivalimizi Urla geneline yayılmış deneyim dolu bir hafta haline getiriyoruz.

Hem Caz müziğinin farklı standartlarına, hem de caz müziği dışında aşina olduğumuz sanatçıların caz doğaçlamalarına yer verecek geniş bir müzik yelpazesi sizleri bekliyor.

Urla Caz ve Gastronomi Festivali’ni, Sultanlar Vadisi’nin mükemmel doğa ve manzaraya sahip geniş alanında, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun, güvenli bir şekilde gerçekleştireceğiz.

Bu sene 13-19 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan Urla Caz ve Gastronomi Festivali, sizlere Urla’nın dört bir yanını müzikle keşfederken, daha önce tatmadığınız tarifleri deneme fırsatı sunacak. Hem damağınıza hem kulağınıza hitap edecek festival boyunca, size sadece an’ın ve birlikteliğin keyfini çıkarmak kalacak.”Program

17 Eylül Cuma
Karsu
Çağrı Sertel ‘’Multiverse’’
Dolunay Obruk

18 Eylül Cumartesi
Baba Zula
Jülide Özçelik
Elif Çağlar
Erdem Özkan
Cansu Nihal Akarsu Ft Batu Şallıel

19 Eylül Pazar
Birsen Tezer
Jehan Barbur
Möe
Kıtes

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Urla Caz Festivali Urla Caz Günleri Urla Caz ve Gastronomi Festivali Urla Jazz Günleri Urla Sahne Caz Günleri Urla Sahne Jazz Günleri Caz Festivalleri Gastronomi Festivalleri Müzik Festivalleri

Detaylar

Başlangıç:
13 Eylül 2021
Bitiş:
15 Eylül 2021
Ücret:
200 TL
Festival Kategorisi:
, ,

Şehir

İzmir / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar