Yükleniyor Festivaller

UNIQ Açıkhava Film Festivali

 12 Haziran 2019 @ 21:00 - 15 Eylül 2019 @ 23:00     İstanbul

: /

Festival Navigation

Uniq Açık Hava Film Festivali, 12 Haziran-15 Eylül tarihleri arasında sinemaseverlerle buluşuyor.


Detaylar

Miles&Smiles QNB Finansbank’ın sponsor olduğu, UNIQ İstanbul ve Başka Sinema işbirliği ile bu yıl 5.’si düzenlenen Açıkhava Film Festivali 12 Haziran – 15 Eylül arası sinemaseverleri benzersiz filmlerle büyüleyecek.

Doğayla iç içe ortamıyla şehre nefes aldıran UNIQ İstanbul, gelenekselleşen Açıkhava Film Festivali’ni 12 Haziran akşamı Freddie Mercury’nin hayatını konu alan ve 4 dalda Oscar ödüllü Bohemian Rhapsody filmiyle görkemli bir şekilde başlatıyor.

Her geçen yıl daha büyük beğeni kazanan festival ile binlerce sinema tutkununu ağırlayan UNIQ İstanbul, Başka Sinema iş birliğiyle bu yıl da sanatseverlere 50’si uzun metraj, 10’u kısa metraj olmakta üzere, 60 yapım ile dopdolu bir program sunuyor.
Dünyaca ünlü yerli ve yabancı ödüllü filmlerle zenginleştirilmiş programda Sundance, Berlin, Venedik ve Cannes gibi dünyanın önde gelen film festivallerinde gösterilmiş; Ralph Fiennes, Lukas Dhont, Nadin Labaki, Yorgos Lantimos ve Paweł Pawlikowski gibi usta yönetmenlerin eserleri öne çıkıyor.

Birbirinden özel sinema seçkileriyle ve etkinlikleriyle hazırlanmış bu programla sinemanın kalbi UNIQ Açıkhava’da atacak.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
UNIQ İstanbul İstanbul

<strong>Uniq Açık Hava Film Festivali, 5 Haziran - 11 Eylül tarihleri arasında sinemaseverlerle buluşuyor.</strong>

Doğayla iç içe ve yemyeşil ortamıyla fark yaratan UNIQ İstanbul, sinemaseverler için açık hava film keyfini konforla buluşturuyor. Eylül ayına kadar dünyaca ünlü yerli ve yabancı ödüllü filmlerin sanatseverlerin beğenisine sunulacağı festival programı kısa film gecesi, korku gecesi, animasyon gecesi gibi konseptlerle hazırlandı. Özenle hazırlanmış zengin film seçkisinde Berlin, Venedik ve Cannes gibi önde gelen festivallerde gösterilmiş, Michael Haneke, Greta Gerwig, Yorgos Lanthimos, Michel Hazanavicius, Andrey Zvyagintsev, Christian Petzold, Fatih Akın gibi yönetmenlerin eserleri öne çıkıyor. Festival kapsamında gösterilecek İşe Yarar Bir Şey, Daha, Sofra Sırları, Kelebekler filmlerinin yönetmen ve oyuncuları UNIQ İstanbul Açıkhava Sahnesi’nde sanatseverlerle buluşacak.

<strong><em>Sinema Biletinle Gel İndirimleri Yakala!
</em></strong>
Uniq Açıkhava Film Festivali bileti ile BKM Mutfak, Burger Lab, Cakes &amp; Bakes Kitchen Moonstar, Kantin, Sushico, Tadında Anadolu, Tahin, Tickerdaze %15, Cafe Vergnano ve Tamirane’de %10 indirimlerden faydalanabilirsiniz.

<a href="http://www.biletix.com/etkinlik-grup/156918731/TURKIYE/tr" target="_blank" rel="noopener">Program detayları için tıklayın.</a>

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
12 Haziran 2019 @ 21:00
Bitiş:
15 Eylül 2019 @ 23:00
Festival Kategorisi:
,
Website:
http://www.uniqistanbul.com/

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlgili Festivaller