Yükleniyor Festivaller
Tüm Festivaller BCALFEST
  • Bu festival geçti.

Bahçelievler Cumhuriyet Anadolu Lisesi şenliği olan BCALFEST 12 Haziran’da İstanbul Bahçelievler Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nde gerçekleşecek.


Nerede?

Bahçelievler Cumhuriyet Anadolu Lisesi İstanbul

Detaylar

İstanbul’un en iyi lise festivali olmayı hedefleyen BCALFEST bu sene ilk adımını atıyor!

“Madem öyle kimler var bu festivalde bir bakalım!

Eğlence saat 14.00’da açılacak kapıların ardından enerjisiyle sıkılmanıza imkan vermeyecek olan dj’imiz ile başlıyor. Ardından davetli lise grupları ve sizlere yapacağımız minik sürprizler ile eğlence katlanarak devam ediyor!

Son albümü “Rüyalarda Buruşmuşuz” ile ses getirmiş olan ve aynı zamanda “Dünya Günlükleri” albümü merakla beklenen Adamlar, “Evdekilere Selam” albümü ile gündeme gelmiş ve günümüzün en dikkat çeken gruplarından biri olan Yüzyüzeyken Konuşuruz, “Hiç Işık Yok” , “Dünya Gül Bana” gibi şarkıları ile akıllara kazınmış olan rap dünyasının önde gelen isimlerinden No.1 ve daha pek çok performansın da sergileneceği BCALFEST sürprizleri ve BCALFEST Öğrenci Komitesi’nin katkıları ile 12 Haziran 2019’da Bahçelievler Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nde sizlerle olacak.

Arkadaşlarınla doyasıya eğleneceğin ve seneler sonra bile hatırlayıp tebessüm ile anacağın bu muhteşem festivali kaçırma!
Hepinizi bekliyoruz!”


Program

Yüzyüzeyken Konuşuruz
Adamlar
No.1

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Instagram facebook twitter youtube google

 

 

0 / 5 0 Toplam: 0

Puanladınız:


Tarih:
12 Haziran 2019
Saat:
14:00 - 21:00
İstanbul
İstanbul, Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Festival Navigasyon