Yükleniyor Festivaller

BCALFEST

 12 Haziran 2019 @ 14:00 - 21:00     İstanbul

: / / /

Bahçelievler Cumhuriyet Anadolu Lisesi şenliği olan BCALFEST 12 Haziran’da İstanbul Bahçelievler Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nde gerçekleşecek.


Detaylar

İstanbul’un en iyi lise festivali olmayı hedefleyen BCALFEST bu sene ilk adımını atıyor!

“Madem öyle kimler var bu festivalde bir bakalım!

Eğlence saat 14.00’da açılacak kapıların ardından enerjisiyle sıkılmanıza imkan vermeyecek olan dj’imiz ile başlıyor. Ardından davetli lise grupları ve sizlere yapacağımız minik sürprizler ile eğlence katlanarak devam ediyor!

Son albümü “Rüyalarda Buruşmuşuz” ile ses getirmiş olan ve aynı zamanda “Dünya Günlükleri” albümü merakla beklenen Adamlar, “Evdekilere Selam” albümü ile gündeme gelmiş ve günümüzün en dikkat çeken gruplarından biri olan Yüzyüzeyken Konuşuruz, “Hiç Işık Yok” , “Dünya Gül Bana” gibi şarkıları ile akıllara kazınmış olan rap dünyasının önde gelen isimlerinden No.1 ve daha pek çok performansın da sergileneceği BCALFEST sürprizleri ve BCALFEST Öğrenci Komitesi’nin katkıları ile 12 Haziran 2019’da Bahçelievler Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nde sizlerle olacak.

Arkadaşlarınla doyasıya eğleneceğin ve seneler sonra bile hatırlayıp tebessüm ile anacağın bu muhteşem festivali kaçırma!
Hepinizi bekliyoruz!”


Program

Yüzyüzeyken Konuşuruz
Adamlar
No.1

facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Bahçelievler Cumhuriyet Anadolu Lisesi Bahçelievler İstanbul

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Tarih:
12 Haziran 2019
Saat:
14:00 - 21:00
Festival Kategorisi:
, , ,

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar