Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Uluslararası Troya Yetişkin Halk Dansları Festivali

 26 Ekim 2020 @ 12:00 - 30 Ekim 2020 @ 21:00     Çanakkale

: / /

Troya’nın Dünya Kültür mirasına girişinin 21. yılında Troya Yılı etkinlikleri kapsamında başlayan ve geleneksel hale gelen Uluslararası Troya Yetişkin Halk Dansları Festivali ekim ayında Çanakkale’de yapılmaktadır.


Nerede?

Çanakkale

Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Detaylar

devamını oku... kapat

ÇAFAD’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilecek festivale Ukrayna, Gürcistan, Makedonya, Sırbistan, Romanya, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Yunanistan, Bulgaristan ve Kosova’dan ekipler ve Türkiye’den Kastamonu Üniversitesi ve Hatay Büyükşehir Belediyesi ekipleri katılacak.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Halk Dansları Festivali Troya Halk Dansları Festivali Uluslararası Troya Halk Dansları Festivali Uluslararası Troya Yetişkin Halk Dansları Festivali Dans Festivalleri Folklor Festivalleri Halk Dansları Festivalleri

Detaylar

Başlangıç:
26 Ekim 2020 @ 12:00
Bitiş:
30 Ekim 2020 @ 21:00
Festival Kategorisi:
, ,

Şehir

Çanakkale / Türkiye

İlgili Festivaller

2 yorum

  • Avatar
    İzmir boenova sanat kulübü Cevapla

    Troya yetişkin halk dansları festivali hakkında daha detaylı bilgi alabilirmiyiz

Yorum Bırakın

Avatar