Yükleniyor Festivaller

Uluslararası Troya Yetişkin Halk Dansları Festivali

 26 Ekim 2020 @ 12:00 - 30 Ekim 2020 @ 21:00     Çanakkale

: / /

Troya’nın Dünya Kültür mirasına girişinin 21. yılında Troya Yılı etkinlikleri kapsamında başlayan ve geleneksel hale gelen Uluslararası Troya Yetişkin Halk Dansları Festivali ekim ayında Çanakkale’de yapılmaktadır.

Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Detaylar

ÇAFAD’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilecek festivale Ukrayna, Gürcistan, Makedonya, Sırbistan, Romanya, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Yunanistan, Bulgaristan ve Kosova’dan ekipler ve Türkiye’den Kastamonu Üniversitesi ve Hatay Büyükşehir Belediyesi ekipleri katılacak.

facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Çanakkale

4 günlük festivalde 27 Ekimde saat 15.30 da kortej ve halk dansları gösterileri, 28 Ekim’de ilçelerde ve Troya Müzesi’nde Halk Dansları Gösterileri ve 29 Ekim’de Kordon Boyunda Saat 20.30 da gala gösterileri yapılacak festival Türkiye’de yapılan festivallerin en önemlilerinden sayılıyor.

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
26 Ekim 2020 @ 12:00
Bitiş:
30 Ekim 2020 @ 21:00
Festival Kategorisi:
, ,

Şehir

Çanakkale / Türkiye

İlgili Festivaller

2 yorum

  • Avatar
    İzmir boenova sanat kulübü Cevapla

    Troya yetişkin halk dansları festivali hakkında daha detaylı bilgi alabilirmiyiz

Yorum Bırakın

Avatar